ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
توضیحات سرپرست فرمانداری مشهد در مورد فعالیت نداشتن یک بیمارستان

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، حیدر خوش‌نیت سرپرست فرمانداری مشهدمقدس در واکنش به خبر نداشتن فعالیت بیمارستان مادر مشهد پس از افتتاح گفت: همه کار‌های این بیمارستان صورت گرفته بود و کمیسیون همتا نیز نسبت به مباحث ترافیکی این بیمارستان ورود داشته و اگر خود هیئت مدیره بیمارستان فعالیت را ادامه نداده مربوط به خودشان است.

سرپرست فرمانداری مشهدمقدس با اشاره به اینکه این بیمارستان زیر نظر بخش خصوصی اداره می‌شود تصریح کرد: این بیمارستان دولتی نیست و اگر اعضای هیئت امناء کوتاهی داشته اند بحث دیگری است؛ مشکل این‌ها برای افتتاح رسمی، مشکل ترافیک و پارکینگ بود که در کمیسیون همتا این مسئله بررسی و رفع شد.

خوش نیت تاکید کرد: این افتتاح نمادین نبود و محدودیت‌های مربوط به مدیریت شهری در مورد این بیمارستان کاملا برطرف شده، امکانات و تجهیزات بیمارستان نیز تامین شده بود و باید از خودشان علت این عدم فعالیت را جویا شد.

منبع تسنیم 

انتهای پیام/ ف

توضیحات سرپرست فرمانداری مشهدمقدس در مورد فعالیت نداشتن بیمارستان مادر پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «توضیحات سرپرست فرمانداری مشهد در مورد فعالیت نداشتن یک بیمارستان»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده