ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
نظر پلیس درخصوص تصادف خودروی رئیس سازمان تامین اجتماعی

ساعت 24- سرهنگ علی عبدی رئیس پلیس راه استان گلستان گفت: باید زوایای مختلف تصادف خودروی رئیس سازمان تامین اجتماعی بررسی شود.

سرهنگ علی عبدی رئیس پلیس راه استان گلستان مستقر در بیمارستان حکیم جرجانی گرگان با اشاره به تصادف خودروی رئیس سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت: پس از این تصادف ماموران پلیس راه در محل حضور پیدا کردند.

وی با بیان اینکه باید زوایای مختلف این تصادف بررسی و بعد اظهار نظر کرد، افزود: علت تصادف پس از بررسی نهایی اعلام خواهد شد.

عبدی با بیان اینکه در ساعت ۱۶:۳ خودروی رئیس سازمان تامین اجتماعی در مسیر شرق به غرب در حال دور زدن بود، تصریح کرد: خودروی آن‌ها در مسیر غرب به سمت شرق در حال گردش بوده که با یک دستگاه تریلی در مسیر غرب به مشرق تصادف می‌کند.

وی با بیان اینکه بر این تصادف ۳ نفر مجروح شدند، گفت: علت در دست بررسی است.

تسنیم
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «نظر پلیس درخصوص تصادف خودروی رئیس سازمان تامین اجتماعی»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..