ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
جمع‌آوری کمپ غیرقانونی در جزیره هرمز

۷۹۷۲۷۸

۶۷۸ بازدید

کمپ موقت غیرقانونی که توسط تعدادی از افراد غیربومی در ساحل مفنغ جزیره هرمز، ایجاد شده بود پس از بازدید نماینده بخشداری و جمعی از فعالان گردشگری هرمز و تایید صحت گزارش، جمع آوری شد.

خبرگزاری ایسنا: کمپ موقت غیرقانونی که توسط تعدادی از افراد غیربومی در ساحل مفنغ جزیره هرمز، ایجاد شده بود پس از بازدید نماینده بخشداری و جمعی از فعالان گردشگری هرمز و تایید صحت گزارش، جمع آوری شد.

بخشدار هرمز در این خصوص گفت: مگر جوانان هرمزی نمی‌توانند نسبت به خدمات دهی گردشگری قانونی اقدام کنند که باید شاهد این باشیم تا افرادی از استان‌های دیگر در زمان بالاترین تعداد گردشگر در جزیره، حضور پیدا کند و بدون مجوز، خدمات دهی کند و مردم جزیره هیچ گونه از این حضور گردشگران منتفع نشوند؟

جمع‌آوری کمپ غیرقانونی در جزیره هرمز

سیدمجدالدین حسینی تصریح کرد: تا زمانی که مردم توانمند جزیره خود توانایی خدمات دهی گردشگری دارند غیر بومی اجازه فعالیت نخواهد داشت آن هم بدون هماهنگی و مجوز.

وی با بیان این‌که دستور جمع آوری کمپ غیرقانونی ایجاد شده صادر شد، تصریح کرد: در صورت صدور مجوز از مراجع ذیربط جهت احداث کمپ موقت، بلافاصله طی مدت ۷۲ ساعت جوانان بومی را تقویت خواهم کرد تا نسبت به این کار و خدمات دهی قانونی اقدام کنند.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «جمع‌آوری کمپ غیرقانونی در جزیره هرمز»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..