ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
تکميل رمپ ورودی تونل غدير قم تا پايان آبان‌ ماه

مديرکل نظارت بر پروژه‌های عمرانی شهرداری قم:

تکميل رمپ ورودی تونل غدير قم تا پايان آبان‌ ماهبه گزارشگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوانازقم،عباس حلوائی زاده، مديرکل نظارت بر پروژه‌های عمرانی قم از  تکميل رمپ ورودی تونل غدير در تقاطع خيابان انقلاب قم تا پایان آبان سال جاری خبر داد و گفت: اين رمپ دسترسی بلوار عمارياسر و تقاطع خيابان انقلاب را با تونل غدير تامين می کند.

 وی با تاکيد بر اينکه کليه عمليات شمع‌گذاری، تير ريزی، ديواره‌ سازی، خاکبرداری، خاکريزی و روسازی اين پروژه تکميل شده است، گفت: علائم ترافيکی پروژه نصب شده و آسفالت و خط‌ کشی انجام شده است.

 مديرکل نظارت بر پروژه‌های عمرانی و ساختمانی شهرداری قم با بيان اينکه تنها تامين مباحث ايمنی پروژه و نصب هندريل‌ها باقی مانده است، افزود: تلاش ما بر اين است که تا پايان آبان‌ماه پروژه به طور کامل در اختيار مردم قرار گيرد.

 وی هزينه صورت گرفته براي اين پروژه را يک ميليارد تومان عنوان کرد و افزود: بخشی از دسترسی های تونل غدير باقی مانده است که با توجه به اينکه دسترسی های بلوار معلم و پيامبر اعظم تکميل نشده اين بخش قابليت اجرا ندارد.

انتهای پیام/ش

آخرین وضعیت تونل غدیر قمپیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «تکميل رمپ ورودی تونل غدير قم تا پايان آبان‌ ماه»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..