ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
میزان واقعی اشتغال بخش صنعت مازندران ۵۸ هزار نفر است

ساعت: 10:12 منتشر شده در مورخ: 1397/08/24 شناسه خبر: 1428427

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران گفت: میزان اشتغال بخش صنعت در مازندران به استناد پروانه‌های فعالیت صادره، 61 هزار و 511 نفر و اشتغال واقعی آن‌ها 58 هزار و 61 نفر اعلام شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سیدمصطفی موسوی در گفت‌وگو با بلاغ، اظهار کرد: به‌رغم اینکه برخی‌ها هر روزه از خروج نیروهای کارگری در واحدهای تولیدی استان صحبت می‌کنند، اما واقعیت این است که شهرک‌های صنعتی به‌شدت به‌دنبال جذب نیروهای متخصص و ماهر کارگری هستند.
 
میزان واقعی اشتغال در بخش صنعت مازندران
وی افزود: بر اساس آمارهای رسمی، میزان اشتغال بخش صنعت در مازندران به استناد پروانه‌های فعالیت صادره، 61 هزار و 511 نفر و اشتغال واقعی آن‌ها 58 هزار و 61 نفر اعلام شده است.
 
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران ادامه داد: بخش تولیدی و صنعتی مازندران به‌شدت به نیروهای کار ماهر در همه بخش‌ها نیازمند است، اما قالب کار نیروها، معطوف به کارگری شده است.
 
استقبال واحدهای صنعتی مازندران از نیروهای کارگر ماهر
موسوی خاطرنشان کرد: اکنون در همه واحدهای تولیدی و صنعتی مازندران، نیروهای کارگر ماهر که تخصص ویژه‌ای در شغل مرتبط به فعالیت خود داشته باشند، با استقبال صاحبان واحدها روبرو خواهند شد.

خروجی دانشگاه‌ها پاسخگوی نیاز استان نیست
وی با اشاره به اینکه متأسفانه خروجی دانشگاه‌ها پس از فارغ التحصیلی نتوانسته نیروی مورد نیاز واحدهای تولیدی و صنعتی استان را از جهت نیروهای مهارت دیده و متخصص تأمین کند؛ بیان کرد: خروجی بیشتر دانشگاه‌ها، مدرک گرایی بوده که این نوع نگاه و دیدگاه در بازار کار و سرمایه جوابگوی همه نیازها نیست.

تشکیل کمیته پایش زیست محیطی در شهرک‌های صنعتی مازندران
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران در بخش دیگری از این گفت‌وگو ضمن اعلام  و نواحی صنعتی استان، عنوان کرد: با توجه به تفاهم‌نامه منعقد شده سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و سازمان حفاظت محیط زیست، کمیته پایش مستمر و ملاحظات زیست محیطی در استان تشکیل شد.
 
موسوی با بیان اینکه اولین جلسه این کمیته با حضور نمایندگان سازمان حفاظت محیط زیست، سازمان صمت، معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و شرکت شهرک‌های صنعتی برگزار شد؛ گفت: در این جلسه، پس از بررسی ضوابط استقـرار واحدهای تولیـدی در شهـرک‌ها و نواحی صنعتی، وضعیت عملکرد تمامی تصفیـه خانه‌های فاضلاب و واحـدهای آب‌رو و برخی از آلاینده‌های صنعتی شناسایی و مورد بررسی قرار گرفت.
 
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران در پایان متذکر شد: بر اساس برنامه زمان‌بندی شده، اعضای این کمیته با حضور در شهرک‌ها و نواحی صنعتی، نسبت به بازدید و جلسه با واحدهای تولیدی و صنعتی اقدام و نتایج حاصله را در قالب پیشنهاد کمک کمیته پایش، به استانداری اعلام خواهند کرد.

انتهای پیام/
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «میزان واقعی اشتغال بخش صنعت مازندران ۵۸ هزار نفر است»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..