ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
با منچستریونایتد بر سر فلینی، جنگ نداریم

۷۹۶۹۹۸

۱۱۹۰ بازدید

روبرتو مارتینز، سرمربی تیم ملی بلژیک، تاکید کرد که علی رغم بازگشت سریع مروان فلینی به میادین، با منچستریونایتد بر سر آمادگی او جنگ ندارد.

ورزش سه: روبرتو مارتینز، سرمربی تیم ملی بلژیک، تاکید کرد که علی رغم بازگشت سریع مروان فلینی به میادین، با منچستریونایتد بر سر آمادگی او جنگ ندارد.

 فلینی به دلیل عدم آمادگی پس از مصدومیت ماهیچه ران، برای دیدارهای پپیش روی بلژیک مقابل ایسلند و سوئیس دعوت نشد. اما ژوزه مورینیو، سرمربی شیاطین سرخ، به دلیل مصدومیت پل پوگبا، از فلینی در دربی منچستر در ترکیب اصلی استفاده کرد.

او در این دیدار 90 دقیقه بازی کرد و مارتینز از اینکه اجازه دعوت کردن او را پیدا نکرد، ابراز تعجب کرد. اما این مربی اسپانیایی تاکید کرد که این مسئله باعث ایجاد تنش بین دو طرف نشده است.

او به خبرنگاران گفت:" آنچه در مورد مروان فلینی رخ داد، اتفاقی است که دائما در رختکن تیم ها رخ می دهد. به خاطر شرایطی، او باید بازی می کرد و این شگفت انگیز بود که او 90 دقیقه در سطحی شگفت انگیز بازی کرد؛ بنابراین این خبر فوق العاده ای برای ماست.

با منچستریونایتد بر سر فلینی، جنگ نداریم

ما جمعه گذشته م با توجه به اطلاعاتی که در مورد همه بازیکنان به دست آوردیم، در مورد فهرست تصمیم گیری کردیم و این فرصت خوبی بود که برنامه هایی که داشتیم را ادامه بدهیم.

اما اینکه مروان این هفته 90 دقیقه بازی کرد، خبر خوبی بود. این به آن معنا بود که او به آمادگی کامل، خیلی نزدیک شده است و هرگاه نیاز باشد، او آماده است تا برای تیم ملی بازی کند.

کادر پزشکی دو تیم گفتگوی های خیلی خوبی داشتند و بهترین تصمیم گرفته شده است. همه ما با هم کار می کنیم و جنگی با منچستریونایتد نداریم. این شرایطی نیست که ما به دنبال گرفتن انتقام آن از کسی باشیم."
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «با منچستریونایتد بر سر فلینی، جنگ نداریم»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..