ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
تفتیش پلیس از باشگاه فوتبال بلژیکی

۷۹۶۹۹۳

۱۳۱ بازدید

 ایرنا: در پی یورش نیروهای پلیس به باشگاه «رویال اکسل موسکرون» بلژیک، سه نفر به اتهام انتقال غیرقانونی پول از طریق مجراهای غیرقانونی و همچنین تحصیل غیرقانونی جواز فعالیت به عنوان یک باشگاه حرفه ای، بازداشت شدند.

 خبرگزاری رویترز روز چهارشنبه نوشت: این دومین بار است که پلیس در راستای تحقیقات مرتبط با کلاهبرداری های احتمالی و پولشویی در فوتبال بلژیک، به یک باشگاه یورش می برد.

در ماه اکتبر پلیس بلژیک برای نخستین بار به باشگاه «کلاب بروژ» یورش برد و در ادامه موج بازداشت ها، 2 داور، چند مدیر برنامه (ایجنت) به همراه سرمربی این تیم توقیف شدند.

دادستانی فدرال بلژیک با صدور بیانیه ای اعلام کرد که بازرسان طی هفت عملیات تفحص، دفتر باشگاه موسکرون، منازل مقامات این باشگاه و دفاتر مرکزی 2 شرکت ورزشی را مورد بازرسی و تحقیق قرار دادند.

دادستانی فدرال بلژیک روز چهارشنبه اعلام کرد که این نهاد در ماه آوریل تحقیقات خود را در خصوص پرونده سازی های باشگاه برای مخفی کردن هویت مالک باشگاه که گفته می شود مدیر برنامه یکی از بازیکنان است، آغاز کرده است.

براساس قوانین فوتبال، مدیر برنامه ها نمی توانند مالکیت باشگاه ها را در اختیار داشته باشند.

علاوه بر این، دادستان های مسئول رسیدگی به پرونده می گویند آنها در حال بررسی این موضوع هستند که آیا فعالیت های پنهانی مذکور موجب بقای این تیم در لیگ برتر بلژیک شده و اینکه آیا شرکت های خارجی اداره کننده باشگاه، میلیون ها یورو را به طور غیر قانونی به باشگاه تزریق کرده اند یا خیر.

تحقیقات مذکور در حالی انجام می شود که باشگاه رقیب موسکرون یعنی مشلان در ماه ژوئن، شکایتی را در رابطه با مشکلات و ناهمخوانی های جواز، علیه این باشگاه تنظیم کرد.

تیم مشلان فصل گذشته به دسته پایین تر سقوط کرد و موسکرون با سه امتیاز بیشتر 2 پله بالاتر از آنها جای گرفت و از سقوط نجات یافت و در حال حاضر هم یکی از دو تیم قعرنشین لیگ برتر بلژیک است.

لازم به ذکر است دادستانی فدرال بلژیک اواسط ماه گذشته با یورش به تعدادی از باشگاه های فوتبال و همچنین منازل برخی از مقامات فوتبال این کشور، تعدادی از صاحب منصبان فوتبال بلژیک را از جمله «مجی بیات» مالک ایرانی الاصل سابق باشگاه شارلروا را بازداشت کرد.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «تفتیش پلیس از باشگاه فوتبال بلژیکی»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..