ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
بیماران اشنویه راهی ارومیه

سلامت نیوز:فرماندار اشنویه گفت: تخت های بیمارستانی موجود در اشنویه جوابگوی نیاز مردم شهرستان نیست.

به گزارش سلمت نیوز به نقل از ایسنا،اسعد خضری افزود: شهرستان اشنویه در حال حاضر یک بیمارستان 24 تختخوابی دارد که با اجرای طرح تحول اقتصادی به 64 تخت ارتقا یافت ولی با این وجود بیمارستان موجود جوابگوی نیاز شهرستان نیست.

فرماندار اشنویه با اشاره به اینکه بیمارستان اشنویه به دلیل مراجعه زیاد بیماران وضعیت و کیفیت مناسبی ندارد، تصریح کرد: به دلیل کمبود تخت و نبود پزشک متخصص، بیشتر بیماران با وجود شرایط سخت اقتصادی مجبور هستند برای درمان به مهاباد یا ارومیه مراجعه کنند.

وی با تاکید به اینکه بیمارستان 80 تخت خوابی اشنویه در حال حاضر 30 درصد پیشرفت فیزیکی دارد خاطر نشان کرد: در صورت تامین اعتبار این بیمارستان کمتر از یک سال دیگر به بهره برداری خواهدرسید و بسیاری از مشکلات درمانی مردم اشنویه حل خواهد شد.

خضری با تاکید به اینکه دولت بعد از طرح تحول سلامت گام های بزرگی در جهت رفع مشکلات درمانی مناطق محروم برداشته است اظهار کرد: خوشبختانه بااحداث و تکمیل کلینیک تخصصی در اشنویه مردم از خدمات بهداشتی و درمانی آن بهره مند شده اند.

فرماندار اشنویه ادامه داد: درحال حاضر 32خانه و مرکز بهداشت شهری و روستایی در اشنویه فعالیت می کنند که 2 پایگاه بهداشت در سطح شهری و 2 مرکز بهداشت نیز در روستاهای شهرستان در حال ساخت است.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «بیماران اشنویه راهی ارومیه»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..