ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
مصرف لبنیات سنتی افزایش یافت

۷۹۵۷۶۱

۲۸ بازدید

رئیس اتحادیه فروشندگان لبنیات سنتی با بیان اینکه میزان افزایش قیمت لبنیات سنتی در مقایسه با لبنیات صنعتی، بسیار کمتر بوده است گفت: تقاضا برای لبنیات سنتی افزایش یافته که بخشی از این افزایش تقاضا به خاطر افزایش زیاد قیمت لبنیات صنعتی در کشور است.

خبرگزاری تسنیم: علی رجبی، رئیس اتحادیه فروشندگان لبنیات سنتی اظهار کرد: مصرف لبنیات سنتی در کشور افزایش یافته که بخشی از این افزایش تقاضا به خاطر افزایش قیمت لبنیات صنعتی در کشور است.

وی با اشاره به اینکه لبنیات سنتی در مقایسه با لبنیات صنعتی افزایش قیمت کمتری را در سال جاری و بعد از افزایش نرخ شیر خام دامداران داشته است، افزود: قیمت خرید شیر خام در صنف تولیدکنندگان لبنیات 2400 تومان تا 2500 تومان است و به نرخ شیر خام صنایع لبنی نزدیک شده است.

رئیس اتحادیه فروشندگان لبنیات سنتی ادامه داد: در گذشته نرخ شیر خام ورودی صنایع لبنی همیشه کمتر از صنف ما بوده است اما آنطور که دبیر انجمن صنایع لبنی اعلام کرده است، اکنون نرخ شیر خام آنها نیز در همین حدود است؛ با این وجود میزان افزایش قیمت لبنیات سنتی در مقایسه با لبنیات صنعتی کمتر است.

مصرف لبنیات سنتی افزایش یافت

وی تصریح کرد: میزان افزایش قیمت ما بعد از بالا رفتن نرخ شیر خام دامداران 10 درصد و در سال جاری 17 درصدی بوده است که در مقایسه با قیمتهای صنایع لبنی خیلی کمتر افزایش قیمت تجربه کرده است.

رجبی گفت: نرخ فروش شیر خام در واحد صنفی 3500 تومان و قیمت هر کیلوگرم ماست باتوجه به نوع آن 4000 تومان تا 4500 تومان است.

وی با بیان اینکه وزارت بهداشت واحدهای صنفی تولید کننده لبنیات سنتی را در سال جاری به رسمیت شناخته است، اظهار داشت: واحدهای تولید کننده لبنیات سنتی با دریافت شناسنامه تحت نظارت وزارت بهداشت قرار گرفته اند و از مرحله تولید تا توزیع بر اساس کُدی که دارند بر آنها نظارت صورت می گیرد.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «مصرف لبنیات سنتی افزایش یافت»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..