ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
امروز هیمنه آمریکا رو به افول است/ایران مهد آزادی شده است

ساعت: 14:50 منتشر شده در مورخ: 1397/08/18 شناسه خبر: 1426540

امام جمعه بجنورد گفت: امروز هیمنه آمریکا رو به افول است و این کشور دیگر نمی تواند با ایران جنگ مستقیم داشته باشد و به صورت نیابتی با ایران جنگ می کند

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصر اترک، حجت الاسلام ابوالقاسم یعقوبی، امام جمعه بجنورد در خطبه های سیاسی عیادی روز جمعه اظهار کرد: تقوا، بهترین توشه برای روشنایی قبر و بهترین پشتوانه برای قبولی اعمال در آخرت است.

حجت الاسلام یعقوبی همچنین با اشاره به پایان ماه صفر، عنوان کرد: اسلام افراط و تفریط را نمی پسندد و این اسلام، هم گریه کردن و عزاداری و هم خندیدن، شاد زندگی کردن و خوش اخلاق بودن را به رسمیت می شناسد که این همان اعتدال است. وی در ادامه تصریح کرد: خانواده ها در طول زندگی، هم باید معنویت و هم باید زندگی سالم و مفرح داشته باشند.

به گفته وی، با فرا رسیدن ماه های محرم و صفر در هر سال، یک انقلاب، تحول و دگرگونی در کشور ایجاد می شود چون مردم در این ماه، بصیرت افزایی پیدا می کنند تا از ارزش های این انقلاب حسین گونه دفاع کنند.

امام جمعه بجنورد در بخشی دیگر از سخن خود، با اشاره به سخنرانی اخیر مقام معظم رهبری در جمع دانشجویان و دانش آموزان، بیان کرد: ایشان در این سخنرانی درباره چالش 40 ساله میان ایران و آمریکا صحبت کردند.

وی گفت: مقام معظم رهبری در این سخنرانی بیان کرده اند که آمریکا، از دین، از شیوه حکومت داری، از مردم سالاری دینی در ایران ناراحت هستند و این کشور طی این 40 سال تلاش کرده است تا ایران را که رقیب خود می داند را از عرصه بین الملل کنار بزند.

وی افزود: طی این چهل سال، آمریکا علیه ایران سه اقدام اساسی شامل اقدام نظامی مثل راه اندازی جنگ عراق علیه ایران، جنگ اقتصادی مثل اعمال تحریم های نفتی علیه ایران و جنگ رسانه ای و روانی مثل واقعه 88 را به راه انداخت و این در حالی است که آمریکا تا به کنون نتوانسته است ایران را شکست دهد.

حجت الاسلام یعقوبی در ادامه با تصریح بر این مطلب که امروز هیمنه آمریکا رو به افول است، درحالیکه ایران در حال پیشرفت، توسعه، اقتدار و گسترش در حوزه های مدیریتی است، عنوان کرد: عدم توان رویارویی نظامی آمریکا علیه ایران و بسنده کردن این کشور به راه اندازی جنگ نیابتی مثل جنگ داعش علیه ایران از جمله نشانه های افول آمریکا است.

وی افزود: حتی افول او را در عرصه اقتصاد در زمینه وابستگی اقتصادی این کشور به فروش اسلحه همچنین کسری بودجه در این کشور را شاهد هستیم. وی همچنین بیان کرد: در حال حاضر فاتحه ایدئولوژی لیبرال دموکراسی آمریکا نیز خوانده شده است به گونه ای که ترامپ تحمل انتقاد خبرنگاران را ندارد.

امام جمعه بجنورد تصریح کرد: این در حالی است که در حال حاضر ایران به برکت نظام جمهوری اسلامی مهد آزادی شده است و رو به توسعه، پیشرفت و اقتدار گام بر می دارد.

وی در خاتمه به انتصاب چهار وزیر اخیر کابینه دولت روحانی نیز اشاره کرد و گفت: از وزیر راه و شهرسازی می خواهیم که ساخت مسکن مهر را به رسمیت بشناسد و به بازسازی بافت های فرسوده بپردازد. وی افزود: از وزیر اقتصاد می خواهیم که نقدینگی را مدیریت، تورم را کنترل کند و از وزیر صمت نیز می خواهیم که از تولید داخلی حمایت کند و به فعال سازی دوباره کارخانجات تعطیل شده، بپردازد.

وی همچنین گفت: از وزیر کار می خواهیم که از اشتغال و فعال سازی شرکت های تعاونی حمایت کند. افزون بر این، حجت الاسلام یعقوبی با اشاره به فرا رسیدن هفته کتابخوانی، عنوان کرد: مردم اهل مطالعه باشند و فرزندان خود را با این فرهنگ آشنا کنند.

انتهای پیام/
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «امروز هیمنه آمریکا رو به افول است/ایران مهد آزادی شده است»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..