ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
سارق از ترس زنش شبها در خانه می‌ماند

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سرگرد رضا کریمی با اعلام خبر بازداشت سارق خودرو در جنوب غرب پایتخت درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: هفته گذشته فردی با مراجعه به معاونت عملیات کلانتری 161 ابوذر عنوان داشت که خودروی پرایدش را حوالی بازار روز شهرک ولیعصر (عج) پارک کرده، پس از ساعتی به محل بازگشته و متوجه سرقت خودرو شده است.

سرپرست کلانتری 161 ابوذر خاطرنشان کرد: شاکی عنوان داشت که پس از ساعاتی خودرویش توسط ماموران کلانتری در بلوار دانش‌آموز در حالیکه ضبط آن به سرقت رفته بود، کشف شد اما یک روز حین جست‌وجو در سایت دیوار برای خرید ضبط، چشمش به ضبطی افتاده که شبیه ضبط سرقتی خودرو بوده و با توجه به داشتن نشانه خاص اطمینان داشت که ضبط متعلق به وی باشد.

این مقام انتظامی افزود: با طرح شکایت شاکی و درخواست کشف مال مسروقه، موضوع در دستور کار تیم عملیاتی کلانتری قرار گرفت و پس از هماهنگیهای قضایی و با شگردهای پلیسی فروشنده ضبط در منطقه فلاح دستگیر و در تحقیقات اعلام کرد که ضبط را از فردی در همان منطقه خریداری کرده است.

کریمی تصریح کرد: با راهنمایی فروشنده، هویت و مخفیگاه سارق شناسایی و وی بازداشت شد؛ ساری در تحقیقات اعتراف کرد: "در ساعات ظهر به محلات مختلفی از جمله عبدل‌آباد، شهرک ولیعصر (عج)، فلاح و خانی‌آباد مراجعه می‌کرده، در خیابانهایی که بازارچه‌های روز در آن برقرار می‌شد خودروهای پراید مدل پایین پارک شده را به سرقت می‌برد و پس از برداشتن ضبط، اموال و مدارک، خودرو را رها می‌کرد." 

وی با اشاره به اعتیاد متهم 38 ساله به ماده روانگردان شیشه، تصریح کرد: متهم یک سال قبل از زندان پس از تحمل حبس نگهداری مواد آزاد شده، وی ضبطهای سرقتی را به دوستش به قیمت 70 هزار تومان می‌فروخت و فروشنده نیز اموال سرقتی را در دیوار آگهی می‌کرد.

سرپرست کلانتری 161 ابوذر متذکر شد: متهم در تحقیقات بیان داشت از ترس همسرش شبها در خانه می‌ماند و بیرون نمی‌رفت و روزها که برای سرقت از خانه خارج می‌شد به وی می‌گفت با پدرش برای کار ساختمانی بیرون از منزل می‌رود و از آنجا که همسرش با پدرش قهر بود از او چیزی نمی‌پرسید.

وی یادآور شد: متهم صرفاً خودروهای پراید مدل پایین فاقد تجهیزات ایمنی را که ضبط و اموال داخل آن بود، با یک سیم مفتول به سرقت می‌برد، پس از برداشتن وسایل، خودرو را رها می‌کرد و تاکنون به 25 فقره  سرقت اعتراف کرده است. 

سرپرست کلانتری 161 ابوذر از شهروندان خواست به جهت پیشگیری از سرقت، در تجهیز خودروهای خود و نیز برداشتن ضبط، اموال و مدارک به هنگام ترک خودرو دقت داشته باشند.

انتهای پیام/
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «سارق از ترس زنش شبها در خانه می‌ماند»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..