ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
اولویت آموزش و پرورش ملی ماندن اعتبارات در سال ۹۸ است

الهیار ترکمن در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

اولویت آموزش و پرورش ملی ماندن اعتبارات در سال ۹۸ استعلی الهیار ترکمن معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار  حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره چگونگی بودجه ریزی برای سال 98 اظهار کرد: هنوز وارد اعتبارات هزینه‌ای بودجه آموزش و پرورش برای سال 98 نشدیم و فعلا در حال بررسی منابع درآمدی هستیم.

وی ادامه داد: پیشنهاد ما برای بودجه 98 آموزش و پرورش، ملی بودن اعتبارات است اما به طور کلی تابع سیاست‌ها و مقررات دولت هستیم و دولت هر تصمیمی برای تنظیم لایحه بگیرد، وزارتخانه مکلف به اجرا خواهد بود.

معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: با توجه به اینکه در شرایط کسری بودجه هستیم، ملی بودن منابع آموزش و پرورش را برای مدیریت اثربخش هزینه‌ها و استفاده بهینه از اعتبارات در اختیار را لازم می‌دانیم.

راهکار جبران کسری بودجه آموزش و پرورش در سال 98

الهیار ترکمن درباره راهکارهای پیشنهادی برای جبران کسری بودجه آموزش و پرورش بیان کرد: پیشنهاداتی برای تبصره‌ها داریم که در حال بررسی آنها هستیم درواقع باید نظرات را از استان‌ها و بخش‌های مختلف جمع آوری کرده، به جمع بندی رسیده و آن را برای ستاد بودجه سازمان برنامه ارسال کنیم.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه هنوز حجم اعتبارات مشخص نشده است، اکنون برای پیش بینی بودجه کلی آموزش و پرورش نمی‌توانیم نظر دهیم چرا که باید متناسب با تبصره‌ها و منابع مشخص شده حجم اعتباری را مشخص کنیم.

انتهای پیام/
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «اولویت آموزش و پرورش ملی ماندن اعتبارات در سال ۹۸ است»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..