ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س


مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
نشست تخصصی شعر آیینی در اردبیل + فیلم

ساعت: 19:12 منتشر شده در مورخ: 1397/08/17 شناسه خبر: 1426422

نشست تخصصی شعر آیینی با حضور 70 شاعر از سراسر استان به مناسبت ایام سوگواری سالروز رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن(ع) و امام رضا(ع) در اردبیل برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان‌ما، عصر امروز با حضور 70 شاعر از سراسر استان به همراه تجلیل از مقام استاد عسگر شاهی یکی از برجسته ترین شاعران استان به مناسبت ایام سوگواری سالروز رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) توسط سازمان بسیج هنرمندان استان و مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در مرکز آموزشی شهید پیرزاده اردبیل برگزار شد.

سید سعید اطهر نیاری مسئول انجمن شعر سازمان بسیج هنرمندان استان در این مراسم به تبیین جایگاه و اهمیت شعر ایینی استان در کشور پرداخت و گفت: شعرا و نویسندگان استان اردبیل پرچمدار شعر آئینی در کشور هستند و باید این جایگاه حفظ و مورد صیانت قرار گیرد.

وی در ادامه سخنان خود به بیان اهداف این نشست ادبی هنری پرداخت و گفت: تلاش ما بر این است تا خروجی این نشست‌ها به اصلاح نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت منجر شود.

دانلود فیلم نشست شعر آیینی در اردبیل 

مسئول انجمن شعر سازمان بسیج هنرمندان استان ضرورت رشد و تعالی شعر آئینی را بر محور و مدار پایتخت حسینیت یادآور شد و گفت: شعرا و نویسندگان ما همواره پرچمدار این جریان ناب شیعی و حسینی بودند و حفظ این جایگاه بر جوانان نسل امروز واحب و ضروری به نظر می‌رسد.

نشست تخصصی شعر آیینی در اردبیل + فیلم نشست تخصصی شعر آیینی در اردبیل + فیلم نشست تخصصی شعر آیینی در اردبیل + فیلم نشست تخصصی شعر آیینی در اردبیل + فیلم نشست تخصصی شعر آیینی در اردبیل + فیلم نشست تخصصی شعر آیینی در اردبیل + فیلم نشست تخصصی شعر آیینی در اردبیل + فیلم نشست تخصصی شعر آیینی در اردبیل + فیلم نشست تخصصی شعر آیینی در اردبیل + فیلم نشست تخصصی شعر آیینی در اردبیل + فیلم نشست تخصصی شعر آیینی در اردبیل + فیلم نشست تخصصی شعر آیینی در اردبیل + فیلم نشست تخصصی شعر آیینی در اردبیل + فیلم نشست تخصصی شعر آیینی در اردبیل + فیلم نشست تخصصی شعر آیینی در اردبیل + فیلم نشست تخصصی شعر آیینی در اردبیل + فیلم نشست تخصصی شعر آیینی در اردبیل + فیلم نشست تخصصی شعر آیینی در اردبیل + فیلم نشست تخصصی شعر آیینی در اردبیل + فیلم نشست تخصصی شعر آیینی در اردبیل + فیلم نشست تخصصی شعر آیینی در اردبیل + فیلم نشست تخصصی شعر آیینی در اردبیل + فیلم نشست تخصصی شعر آیینی در اردبیل + فیلم نشست تخصصی شعر آیینی در اردبیل + فیلم نشست تخصصی شعر آیینی در اردبیل + فیلم نشست تخصصی شعر آیینی در اردبیل + فیلم نشست تخصصی شعر آیینی در اردبیل + فیلم نشست تخصصی شعر آیینی در اردبیل + فیلم نشست تخصصی شعر آیینی در اردبیل + فیلم نشست تخصصی شعر آیینی در اردبیل + فیلم نشست تخصصی شعر آیینی در اردبیل + فیلمپیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «نشست تخصصی شعر آیینی در اردبیل + فیلم»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

منبع این مطلب : استان اردبیل

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..