ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
چرا دنیا و آخرت هووی یکدیگر هستند؟

چرا دنیا و آخرت «هووی» یکدیگر هستند؟به گزارش خبرنگارحوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ دنیا و آخرت مانند هوو هستند و با انتخاب یکی از آن‌ها دیگری را از دست خواهیم داد. این دو به گونه‌ای است که تا سراغ این میروید دیگری را از دست می‌دهید و نمی‌توانید هم لذت دنیا را ببرید و هم لذت آخرت.

مثلا نمی‌شود هم خواب خوبی داشته باشید و هم نماز شب بخوانید، نمی‌شود روزه بگیرید و بهترین غذا را هم استفاده کنید. باید چشم پوشی کنید از آن‌ها و یکی را انتخاب کنید. باید بگذرید تا به دیگری برسید یعنی تا از این نگذرید به آن نمی‌رسید. هوو بودن دنیا و آخرت را می‌توان اینگونه توصیف کرد که باید انتخاب کنید و انتخاب هم با توست.

جوان‌هایی که دنبال نسخه می‌گردند بدانند که نسخه برای دین مانند کوه نوردی نیست که با خوردن چیزی بتوانید شاهکار کنید، راهش مبارزه با نفس است و باید با نفست مخالفت کنید. خواندن نماز صبح راحت است به شرط آنکه بتوانید نفست را کنترل کنید و بین دنیا و آخرت یکی را انتخاب کنید.

فایل صوتی حاج مهدی توکل درباره موضوع هووی دنیا و آخرت را در اینجا گوش دهید.

سخنرانی حاج مهدی توکلی

انتهای پام/
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «چرا دنیا و آخرت هووی یکدیگر هستند؟»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..