ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
افزایش ۱۰ درصدی اعتبارات بودجه‌ای سازمان نوسازی مدارس/ عزم جدی برای جمع آوری مدارس خشت و گلی

افزایش ۱۰ درصدی اعتبارات بودجه‌ای سازمان نوسازی مدارس/ عزم جدی برای جمع آوری مدارس خشت و گلیبه گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛  مهراله رخشانی مهر رئیس سازمان نوسازی مدارس در اردوگاه شهید باهنر و در جمع خبرنگاران درباره وضعیت تخصیص اعتبارات در حوزه نوسازی مدارس اظهار کرد: بودجه مصوبی برای نوسازی مدارس داریم و در نهایت توسط سازمان برنامه و بودجه مبلغی از آن کم یا به آن اضافه می‌شود و امسال در همه دستگاه‌های اجرایی بودجه ۲۵ درصد کاهش یافت.

وی ادامه داد: امسال از ردیف‌های اصلی بودجه آموزش و پرورش و ردیف خیرین به همراه ردیف تخریب و بازسازی و تکمیل پروژه‌های نیمه تمام ملی و استانی هزار و 710 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفتیم که این مبلغ افزایش ۱۰ درصدی داشت و پیش از این اعتبار ۶۳۰ میلیارد تومان بود.

اعتبارات را به سمت حذف مدارس خشت و گلی هدایت کردیم

رئیس سازمان نوسازی مدارس با اشاره به اینکه در حوزه نوسازی مدارس اتفاقات خوبی خواهد افتاد، گفت: اعتبارات امسال را مدیریت کردیم و تعدادی کلاس درس و پروژه تحویل دادیم، همچنین اعتبارات را به سمت پروژه‌های خاص همچون جمع آوری مدارس خشت و گلی هدایت کردیم.

وی با بیان اینکه اعتبارات سازمان نوسازی به سمت پروژه های مجتمع‌های آموزشی حیات طیبه با ۱۰ تا ۱۵ هزار مترمربع زیر بنا حرکت می‌کند، گفت: برخی پروژه‌ها از سال ۹۱ تاکنون با پیشرفت فیزیکی بین 20 تا 60 درصد نیمه کاره رها شده‌اند که با تامین اعتبارات امسال این طرح ها را پیش می‌بریم.

رخشانی مهر تصریح کرد: عزم جدی را برای جمع آوری مدارس خشت و گلی دادیم و شعار برچیدن این مدارس را محقق خواهیم کرد.

انتهای پیام/
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «افزایش ۱۰ درصدی اعتبارات بودجه‌ای سازمان نوسازی مدارس/ عزم جدی برای جمع آوری مدارس خشت و گلی»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..