ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
نویر دیگر نمی‌تواند سد راه تراشتگن باشد

۷۸۷۹۲۶

۴۲۸ بازدید

درخشش مارک آندره تراشتگن، دروازه بان بارسلونا، نشریه مادریدی مارکا را نیز به تمجید از او وا داشته است.

ورزش سه: درخشش مارک آندره تراشتگن، دروازه بان بارسلونا، نشریه مادریدی مارکا را نیز به تمجید از او وا داشته است.

 آندونی زوبی زارتا در زمان حضورش روی صندلی مدیریت ورزشی باشگاه بارسلونا، انتقادات زیادی به خود دید. مثل هر کسی، او هم موفقیت ها و ناکامی‌هایی داشت ولی جذب مارک آندره تراشتگن برای باشگاه یک موفقیت بزرگ بود زیرا نام او در آن موقع خیلی کوچکتر از بارسلونا بود. حالا او یکی از بهترین گلرهای جهان است.

نویر دیگر نمی‌تواند سد راه تراشتگن باشد

البته این اتفاق در طول یک شب رخ نداده و چندین فصل طول کشیده تا چنین موضوعی رخ دهد.

روز شنبه دردیدار مقابل سویا، پس از چند بازی که او در مرکز توجهات نبود، بار دیگر نشان داد که چرا یکی از بهترین هاست. بارسلونا پس از 6 بازی پیاپی در لالیگا که حداقل یک گل خورده بودند وارد این بازی شد. البته این روند شنبه شب ادامه پیدا کرد ولی گلر آلمانی در دو صحنه ناجی اصلی تیمش بود.

در هر دو صحنه، او دو سیو پیاپی داشت که تنها بهترین ها می‌توانند چنین واکنش هایی داشته باشند. در اولین حرکت، او ضربه سر آندره سیلوا را مهار کرد و سپس ریباند فرانکو واسکز را توانست جمع کند.

در ادامه نیز حرکتی مشابه را روی ضربات وسام بن یدر و پابلو سارابیا انجام داد و مانع گل شدن ضربات آنها شد.

اما موضوعی که مطمئنا خیلی تراشتگن را اذیت می‌کند این است که تیم ملی آلمان، هنوز به مانوئل نویر چشم دارد. گلر بایرن مونیخ مطمئنا روزهای خوبی را در گذشته سپری کرده ولی در بازی های اخیر، نمایش های ضعیفی داشته است. به نظر می‌رسد شهرت و نام نویر، بیش از این نمی‌تواند مانع گلری تراشتگن در تیم ملی آلمان شود.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «نویر دیگر نمی‌تواند سد راه تراشتگن باشد»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..