ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
گرفتن اثر انگشت از جسد مرد مرده!

ساعت24 - مردی که برای پایان دادن به اختلاف ملکی با همدستی یکی از دوستانش مرتکب قتل شده‌است و با گرفتن اثر انگشت از جسد قصد انتقال سند را داشت روز گذشته در جلسه دادگاه اتهام را به گردن همدستش انداخت.

بعد از انتقال جسد به پزشکی قانونی کارآگاهان پلیس در جریان تحقیقات خود موفق شدند خانواده مرد جوان را که عادل نام داشت شناسایی کنند. همسر او گفت: شوهرم مثل همیشه صبح امروز راهی محل کارش شد و دیگر به خانه برنگشت تا اینکه به ما خبر دادند او به قتل رسیده است. در شاخه دیگری از بررسی‌ها کارآگاهان با ردیابی‌تماس‌های عادل متوجه شدند که او آخرین بار با مردی به نام سیامک که از دوستانش بود قرار ملاقات داشته است. سیامک وقتی در این باره بازجویی شد، گفت: روز حادثه با عادل قرار کاری داشتم و بعد از آن از هم جدا شدیم و دیگر از او خبری ندارم. او در تحقیقات فنی، اما به قتل عادل اعتراف کرد و گفت: با همدستی یکی از دوستانش به نام ناصر مرتکب قتل شده است.


سیامک گفت: من از مدتی قبل با عادل اختلاف ملکی داشتم. ما بار‌ها در این باره با هم حرف زدیم، اما اختلاف ما حل نشد تا اینکه تصمیم به قتل او گرفتم. برای اجرای نقشه‌ام به کمک نیاز داشتم برای همین ماجرا را برای ناصر توضیح دادم و او قبول کرد در اجرای نقشه به من کمک کند. مطابق نقشه من با عادل تماس گرفتم و از او خواستم با هم به تفریح برویم که قبول کرد. با هم در یکی از خیابان‌های مرکزی شهر قرار گذاشتیم و با ناصر به دنبالش رفتیم. عادل در صندلی عقب سوار شد و به طرف خارج از شهر رانندگی کردیم. وقتی به محلی خلوت رسیدیم مطابق نقشه ناصر با سنگ بزرگی که از قبل تهیه کرده بودیم به سرش کوبید که بیهوش شد. بعد از آن سرش را از تن جدا کرده و جسد را در محلی خلوت از ماشین بیرون انداختیم و فرار کردیم.

با اعتراف‌های سیامک بود که ناصر هم بازداشت شد و حرف‌های همدستش را تأیید کرد. پس از کامل شدن تحقیقات بازپرس ناصر را به اتهام مباشرت در قتل و سیامک را به اتهام معاونت در قتل مجرم شناخت و پرونده با صدور کیفرخواست به شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاد شد. روز گذشته بعد از اینکه قاضی رسمیت جلسه را اعلام و نماینده دادستان از کیفرخواست دفاع کرد اولیای‌دم گفتند که خواسته شان قصاص است. سپس ناصر در جایگاه قرار گرفت و گفت: من اتهام را قبول ندارم. چند روز قبل از حادثه سیامک تماس گرفت و برای قتل از من درخواست کمک کرد. او گفت: در صورتی که هر دو نفر مرتکب قتل شویم پلیس قادر نیست که ما را بازداشت کند و در صورتی هم که دستگیر شویم او رضایت اولیای‌دم را جلب می‌کند. او من را فریب داد و با کمک هم مرتکب قتل شدیم. وقتی من به عادل ضربه زدم سیامک هم قفل فرمان را برداشت و چند ضربه به سرش کوبید که بیهوش شد بنابراین مشخص نیست که عادل با ضربه‌ای که من به او وارد کردم فوت شده یا ضرباتی که سیامک به او وارد کرده است از همین رو او هم در قتل شرکت داشته است. بعد از اینکه عادل کشته شد سیامک اثر انگشت او را پای قولنامه ملکی که با هم اختلاف داشتند گذاشت و سپس با ریکا جای استامپ را از روی انگشت مقتول پاک کرد. سپس سیامک در جایگاه قرار گرفت و اتهام را به گردن ناصر انداخت و گفت: ناصر ضربات سنگ را وارد کرد و بعد با چاقو سر مقتول را برید و سرانجام جسد را در بیابان رها کردیم. هیئت قضات بعد از شنیدن آخرین دفاع متهمان وارد شور شد.

منبع:رکنا
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «گرفتن اثر انگشت از جسد مرد مرده!»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..