ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
نخستین دوره آموزشی مدیریت و رهبری با مدل و تکنیک جهانی DISC با فرایند کارگروهی در شرکت فولاد سفید دشت چهارمحال وبختیاری

دوره آموزشی مدیریت ورهبری با متدوتکنیک Disc با مشارکت مدیران، روسا وکارشناسان در دوسطح به مدت دو روز در تاریخ‌های ۲۳ و ۲۴ مهر ماه در محل مرکز آموزش شرکت برگزار گردید.

به گزارش شمانیوز:مسئول آموزش شرکت فولاد سفید دشت ضمن اعلام این خبر اضافه نمود هدف از برگزاری این دوره آموزشی توسعه فردی و ارتقای مهارت‌های مدیریتی وافزایش دانش کارشناسان وآشنایی با رویکرد وتکنیک‌های مدرن در حوزه مدیریت ورهبری می‌باشد.
رمضانی افزود با برگزاری این دوره‌های مدیریتی همبستگی بین مدیران وهمکاران افزایش خواهد یافت ومدیران بیش از پیش با توانایی‌های خود ودیگران آشنا خواهند شد که به طور حتم بر میزان وکارایی افراد تاثیر مثبت خواهد گذاشت.
وی گفت::در این کارگاه دو روزه شرکت کنندگان با تیپ‌های مختلف شخصیتی وسبک‌های مختلف رهبری آشنا وبا تمرین‌های گروهی به صورت کاربردی آشنا گردیدند.

منبع:فولاد سفید دشت
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «نخستین دوره آموزشی مدیریت و رهبری با مدل و تکنیک جهانی DISC با فرایند کارگروهی در شرکت فولاد سفید دشت چهارمحال وبختیاری»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..