ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
حضور داوطلبانه شهرداری قم برای خدمت رسانی به زائران حسینی/شهرداری قم پاکسازی۱۰۰عمود مسیر پیاده‌روی اربعین را انجام می دهد

طلایی گفت:هیچ‌یک از افرادی که برای حضور و خدمات‌رسانی به زائران اربعین حسینی اعلام آمادگی کرده‌اند درخواست دریافت حق مأموریت نکرده‌اند درحالی‌که طبق قانون مشمول این حقوق می‌شوند.

به گزارشگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوانازقم؛حسن طلایی عضو هیئت‌رئیسه شورای شهر قم با اشاره نزدیکی ایام اربعین و تمهیدات شهرداری و شورای شهر قم برای خدمات‌رسانی بهتر به زائران کربلای معلی گفت:شهرداری و مجموعه مدیریت شهری قم از ماه‌های گذشته پیش‌بینی و مقدمات استقبال و پذیرایی از زائران اربعین را داشته‌اند.

عضو شورای شهر قم خدمات شهرداری قم ویژه اربعین حسینی(ع) در بخش حمل‌ونقل را مورد توجه قرار داد وگفت:در بخش حمل‌ونقل و به دلیل نیاز اساسی زائران به این مقوله در این روزهای پرتردد، تعداد 60 دستگاه اتوبوس به مدت 10 روز برای جابه‌جایی زائران در مرز مهران مستقر می‌شوند.

وی با تأکید بر مهم‌ترین فعالیت‌های شهرداری قم برای خدمات‌رسانی به زائران در محدوده مرزهای غربی کشور و داخل کشور عراق اضافه کرد:طبق سنوات گذشته شهرداری قم برای خدمات‌رسانی به زائران اربعین در دو بخش خدمات شهری، نظافت و رفت‌وروب شهری به همراه بخش حمل‌ونقل مشغول خدمت‌رسانی خواهد بود.

عضو شورای شهر قم با اشاره به حضور داوطلبانه نیروهای شهرداری قم برای خدمات‌رسانی به زائران اربعین حسینی(ع) عنوان کرد: هیچ‌یک از افرادی که برای حضور و خدمات‌رسانی به زائران اربعین حسینی اعلام آمادگی کرده‌اند درخواست دریافت حق مأموریت نکرده‌اند درحالی‌که طبق قانون مشمول این حقوق می‌شوند.

وی با بیان برخی از اقدامات مجموعه شهری قم برای پذیرایی و استقبال از زائران اربعین در داخل شهر قم تصریح کرد: شهر قم به دلیل موقعیت ویژه‌ای مواصلاتی که در کشور دارد در ایام اربعین پذیرای جمع بسیار زیادی از زائران داخلی و خارجی بوده که برای این منظور نیز شهرداری قم زیرساخت‌های لازم برای اسکان زائران به‌ویژه در سطح بوستان‌های اصلی شهر در دو بخش خدمات رفاهی و اقامتی آماده کرده است.

عضو هیئت‌رئیسه شورای شهر قم ادامه داد: همچنین شهرداری و مدیریت شهری قم همکاری و تعامل ویژه‌ای با قرارگاه مردمی اربعین و ارائه انواع کمک‌های موردنیاز برای خدمات‌رسانی بهتر به زائران اسکان داده‌شده در مصلی قدس شهر قم دارد.

عضو هیئت‌رئیسه شورای شهر قم با بیان خدمات شهرداری قم در نظافت و پاک‌سازی مسیر پیاده‌روی اربعین حسینی(ع) ابراز کرد: برای پاک‌سازی مسیر پیاده‌روی و جمع‌آوری پسماندهای شهری تعداد 4 دستگاه کامیون حمل پسماند به همراه 60 نفر از پرسنل بخش خدمات شهری شهرداری قم در دو موکب مسجد مقدس جمکران و موکب حرم مطهر مشغول نظافت شهری و خدمات‌رسانی به زائران خواهند بود.

طلایی خاطرنشان کرد: نیروهای پسماند و خدمات شهری شهرداری قم از عمود 1070 تا عمود 1170 وظیفه و مسئولیت پاک‌سازی و رفت‌وروب مسیر پیاده‌روی اربعین را بر عهده خواهند داشت.

وی در جمع‌بندی و تشریح اقدامات شهرداری قم در ایام اربعین حسینی(ع) تصریح کرد: خدمات‌رسانی در دو بخش نظافت شهری و حمل‌ونقل، استقرار 60 دستگاه اتوبوس برای جابه‌جایی زائران، حضور 60 نفر از نیروهای خدمات شهری شهرداری قم به همراه 4 دستگاه کامیون حمل پسماند در مسیر پیاده‌روی اربعین، آماده‌سازی زیرساخت‌های شهری به‌ویژه بوستان‌ها برای اسکان زائران، فضاسازی محیطی شهر، زیباسازی فیزیکی شهر ازنظر فیزیکی و افزایش خدمات به زائران اربعین از مهم‌ترین تمهیدات مجموعه مدیریت شهری شهرداری قم است.

انتهای پیام/ح

پاکسازی ۱۰۰ عمود مسیر پیاده‌روی اربعین برعهده شهرداری قم استپیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «حضور داوطلبانه شهرداری قم برای خدمت رسانی به زائران حسینی/شهرداری قم پاکسازی۱۰۰عمود مسیر پیاده‌روی اربعین را انجام می دهد»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..