ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
راز منفوریت فوق ستاره برزیلی جهان فوتبال چیست؟

نیمار جونیور در میان فوتبالدوستان جهان یکی از منفورترین بازیکنان فوتبال به حساب می آید.

همواره در میان فوتبالدوستان و طرفداران این رشته محبوب ورزشی بازیکنان فراوانی بوده اند که از محبوبیت زائد الوصف و بسیار زیادی برخوردار بوده اند و همواره مورد تمجید طرفداران خود قرار گرفته اند. اما در این میان بازبیکنانی نیز وجود داشته اند که نه تنها محبوب نبوده اند بلکه از سوی فوتبالدوستان به نفرت همواره از آن ها یاد شده است. <a class='no-color' href='http://newsfa.ir/'> نیمار </a>

یکی از این بازیکنان که در سال های اخیر بیش از هر بازیکن دیگری باعث ابراز تنفر از سوی تماشاچیان و حتی اهالی فوتبال شده است نیمار جونیور ستاره برزیلی و توانمند باشگاه پاری سن ژرمن است. بر طبق یک اصطلاح جهانی می توان اذعان داشت که نیمار شهرت و قدرت را با پول خریداری کرده است اما هرگز نتوانسته حتی در میان برزیلی ها به محبوبیت به سان شماره ده های سابق فوتبال برزیل دست یابد.

<a class='no-color' href='http://newsfa.ir/'> نیمار </a> و فرزندش

 

نیمار در این سال های اخیر به هر حاشیه ای که به نحوی ضربه ای بر میزان محبوبیت او زده دست انداخته است و خود را در سراشیبی انزجار رسانه های و افکار عمومی قرار داده است. نمایش ضعیف او در جام جهانی همراه با تیم ملی برزیل و به نحوی تمارض های نیمار در این بازی ها، درگیری با کاوانی برای زدن ضربات سرنوشت ساز در پاری سن ژرمن ، غرور نا به جا در ترکیب شاهزاده های پاریسی و اظهارنظرهای نه چندان کارشناسانه او ویترینی از اشتباهات ویرانگر نیمار بوده است.

<a class='no-color' href='http://newsfa.ir/'> نیمار </a> و کاوانی

علاوه بر  این خصوصیات حاشیه های همیشگی و میهمانی های جنجالی خصوصی او، زندگی و روابط شخصی نیمار تاثیری کاملا منفی بر فوتبال این فوق ستاره گذاشته است تا حتی با داشتن غنای تکنیکی فوق العاده و آمار عالی در گلزنی و گلسازی در زمین سبز هیچ گاه مورد توجه فوتبالی ها و فوتبالدوستان قرار نگیرد.

<a class='no-color' href='http://newsfa.ir/'> نیمار </a>

نمونه بارز چنین اتفاقی عدم کسب حتی یک رای در مراسم The Best از سوی بازیکنان و کارشناسان و مربیان تیم های مختلف سطح جهان بود که گواهی محکم بر نفرت از این بازیکن با استعداد است. جدایی از بارسلونا هرچند به اذعان خود او برای خروج از سایه مسی بوده است اما نباید دستیابی به پول و احتیاجات مادی را در این میان نادیده گرفت و همین طمع و حرص بر ثروت نیز تا حدود فراوانی از نیمار یک ستاره پوشالی و زرق و برق پسند ساخته است تا دنیای فوتبال جایی برای او در بین بزرگان نداشته باشد.

<a class='no-color' href='http://newsfa.ir/'> نیمار </a>

نیمار نه در برزیل و نه در باشگاه پاری سن ژرمن جایی در قلب دیوانگان مکتب مجنون وار فوتبال ندارد و سیطره بر ثروت را بر نفوذ در قلب های پر احساس طرفدارن عاشق فوتبال ترجیح داده است تا نتوانیم قامت یک اسطوره دوست داشتنی را در بازی های این مهاجم با تکنیک برزیلی ببینیم.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/605431

عکس های اینستاگرامی عکس نوجوانی بهرام رادان عکس نوجوانی بهرام رادان جواهرات من....جواهرات من.... سحرقریشی-اینستاگرام - instagramسحرقریشی-اینستاگرام - instagram عکسهای اینستاگرامی علیرضا حقیقیعکسهای اینستاگرامی علیرضا حقیقی عکسهای اینستاگرامی طناز طباطباییعکسهای اینستاگرامی طناز طباطبایی عکسهای اینستاگرامی هنرمندانعکسهای اینستاگرامی هنرمندان عکسهای اینستاگرامی هنرمندانعکسهای اینستاگرامی هنرمندان عکسهای اینستاگرامی هنرمندانعکسهای اینستاگرامی هنرمندان عکسهای اینستاگرامی هنرمندانعکسهای اینستاگرامی هنرمندان عکسهای اینستاگرامی هنرمندانعکسهای اینستاگرامی هنرمندان

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «راز منفوریت فوق ستاره برزیلی جهان فوتبال چیست؟»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..