ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
دشمن خارجی پشت پرده گروگان گیری میرجاوه وجود دارد/ ما علمای اهل سنت خراسان شمالی اقدامات میرجاوه را محکوم می کنیم

ساعت: 11:57 منتشر شده در مورخ: 1397/07/26 شناسه خبر: 1419789

یکی از علمای اهل سنت شهرستان رازوجرگلان قطعا پشت پرده اقدام گروگانگیری در مرز میرجاوه این دشمن خارجی وجود دارد و یک عده افراد فریب خورده که از اسلام بویی نبرده اند برعلیه برادر دینی خود چنین اقداماتی انجام می دهند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصر اترک، آخوند عبدالحکیم محمدی، یکی از علمای اهل سنت شهرستان رازوجرگلان در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: هدف دشمن ضعیف کردن اسلام و ایجاد تفرقه است .

 

آخوند محمدی با اشاره به اقدامات تروریستی و گروگانگیری در میرجاوه و دیگر نقاط کشور افزود:  بسیار عجیب است چطور یک انسان و یک مسلمان می تواند دست به اقدامات تروریستی در حق انسان دیگری  و هم مذهب خود انجام دهد .

 

وی افزود: سربازان و بسیجیان چه گناهی دارند که باید چنین اقداماتی در حق آنان صورت بگیرد.

 

وی تاکید کرد: ما علمای اهل سنت چنین اقداماتی را محکوم کرده و همه ما باید بدانیم که دشمنان همچنان به دنبال ضعیف کردن اسلام از طریق ایجاد تفرقه بین مسلمانان هستند.

 

 

آخوند خال محمد سرفراز یکی دیگر از علمای اهل سنت خراسان شمالی در شهرستان رازوجرگلان در این باره به خبرنگار عصر اترک گفت: اقدامات تروریستی و قیام علیه حکومت اسلامی از نظر اسلام محکوم است مخصوص در حق مرزبابنان که حافظ خاک و بخشی از امنیت کشور در دستان آنها است .

 

وی افزود: گروه های کاذب همیشه بجای اینکه مسائل و مشکلات خود را با حکومت در میان بگذارند با قیام کردن ها و اقدامات ناشایست مشکلات خود را دوبرابر می کنند .

 

وی اظهار :متاسفانه مرزبانان و سربازان تاکنون بسیار مورد ترور و اذیت و آزار واقع شدند که آنان حافظ و نگهبان جامعه هستند .

 

وی گفت: پیامبر (ص) فرموده اند حتی در جنگ با دشمنان اسلام نباید از حیله و نیرنگ استفاده شود و قبل از هراقدامی اعلام برخورد و اعلام جنگ باید صورت بگیرید این در حالی است که این ها در حق لشکریان اسلام چنین اقداماتی انجام می دهند و کار آنان بسیار ناجوان مردانه است .

 

ضمن اینکه این اقدامات از نظر شرع و اسلام و اهل سنت هیچ جایگاهی ندارد .

انتهای پیام/
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «دشمن خارجی پشت پرده گروگان گیری میرجاوه وجود دارد/ ما علمای اهل سنت خراسان شمالی اقدامات میرجاوه را محکوم می کنیم»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..