ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
دردسر قتل عروس جوان برای برادرشوهرش

ساعت24 -مرد روانی که پس‌از قتل همسرش با اثبات جنون در بیمارستان روانی بستری شده بود در حالی از بیمارستان ترخیص شد که پدر مقتول خواهان دریافت دیه شده است.


27 اردیبهشت سال گذشته مأموران کلانتری 157 مسعودیه، در تماس با بازپرس کشیک قتل Murder پایتخت از کشف جسد زنی میانسال در حمام خانه‌اش خبر دادند. نخستین بررسی‌ها نشان می‌داد زن 47 ساله در حالی که طنابی دور گردنش گره خورده بود به دست شوهرش به قتل رسیده است.
متهم پس از دستگیری مدعی شد که همسرش در شکم او «جی‌پی‌اس» کار گذاشته تا ردیابی‌اش کند.مرد میانسال بازداشت شد اما دختران 13 و 18 ساله‌اش از قصاص پدرشان گذشتند. این درحالی بود که پدر مقتول خواهان قصاص عامل جنایت Crime بود.در ادامه تحقیقات متخصصان پزشکی قانونی جنون متهم را تأیید کردند و با شکایت پدر مقتول پرونده به کمیسیون پزشکی قانونی رفت و کمیسیون سه و 5 نفره نیز جنون مرد میانسال را تأیید کردند.
با تأیید جنون متهم به دستور بازپرس محسن مدیر روستا از  شعبه 6 دادسرای امور جنایی تهران وی برای درمان به بیمارستان روانی منتقل شد تا اینکه با گذشت بیش از یک سال وی با تکمیل دوره درمان و بر اساس نظر پزشکی قانونی از بیمارستان روانی مرخص شد. اما از آنجا که پدر زنش خواهان دریافت دیه بود دادگاه حکم به پرداخت دیه از سوی یکی از بستگان نسبی و عاقل متهم به شاکی پرونده را صادر کرد. چرا که طبق قانون Law در چنین مواردی عاقله متهم باید دیه شاکی را بپردازد که در این پرونده برادر متهم باید دیه را بپردازد.

منبع:رکنا
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «دردسر قتل عروس جوان برای برادرشوهرش»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..