ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
انقلاب اسلامی نمودی جهانی داشته است/ عدم وجود سندی برای مقایسه شرایط قبل و بعد از انقلاب

ساعت: 18:13 منتشر شده در مورخ: 1397/07/25 شناسه خبر: 1419527

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی:

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی، با بیان اینکه انقلاب اسلامی نمودی جهانی داشته، گفت: سندی برای مقایسه شرایط قبل و بعد از انقلاب در دسترس نمی باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از اروم نیوز، محسن شکرنیا امروز در کمیته تشکیل نمایشگاه و تدوین کتابچه دست آوردهای چهل سال انقلاب اسلامی در آذربایجان غربی، انقلاب اسلامی نه تنها در جمهوری اسلامی بلکه آثار و جلوه های آن در خارج از مرزهای بین المللی نیز نمود پیدا کرده است.

وی، با بیان اینکه انقلاب اسلامی یکی از مهم ترین پدیده قرن و عصر اخیر است، افزود: اما آنگونه که باید نمود و تاثیرات انقلاب اسللامی به نسل های سوم و چهارم منتقل نشده و نمود نداشته است.
سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی، با بیان اینکه امروز در بین آثار انقلاب اسلامی سندی برای بیان وضعیت های اجتماعی اوضاع قبل و بعد از انقلاب وجود ندارد، عنوان کرد:امروز جمهوری اسلامی با کشورهای توسعه یافته مقایسه شده و رتبهوبندی ایران در قبل و بعد از انقلاب مورد توجه قرار می گیرد.
وی، با اشاره به وظایف کمیته خاطرنشان کرد: این کمیته به اندازه چندین بزابز دیگر کمیته های فعال ستاد گرامیداشت ارزش و مشغله دارد.
شکرنیا، تصریح کرد: امیدواریم و درصدد هستیم تمام نهاد ها و دستگاه های استان از نظر ارائه اطلاعات به موقع سرعت عمل و دقت داشته باشند.

انتهای پیام/
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «انقلاب اسلامی نمودی جهانی داشته است/ عدم وجود سندی برای مقایسه شرایط قبل و بعد از انقلاب»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..