ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
لیونل مسی نیازی به صحبت کردن ندارد

۷۸۵۸۳۸

۵۴ بازدید

اریک آبیدال، مدیر ورزشی بارسلونا پاسخ مصاحبه اخیر و عجیب دیگو مارادونا را داد.

ورزش سه: اریک آبیدال، مدیر ورزشی بارسلونا پاسخ مصاحبه اخیر و عجیب دیگو مارادونا را داد.

 مارادونا اخیرا لیونل مسی را فاقد ویژگی های لازم به عنوان کاپیتان تیم ملی آرژانتین خطاب کرده است اما آبیدال معتقد است مسی نیازی به صحبت کردن ندارد زیرا همه می دانند او چه زمانی عصبانی می شود و چه زمانی خوشحال است.

لیونل مسی نیازی به صحبت کردن ندارد

اریک آبیدال گفت: "لیونل مسی نه تنها به عنوان یک بازیکن بااستعداد، بلکه به عنوان یک فرد هم نمونه ای برای یک کاپیتان است. مسی معمولا خیلی صحبت نمی کند اما همه چیز را در زمین نشان می دهد و او یک بازیکن کلیدی برای ما و برای رختکن بارسلونا است.

ما همیشه می گوییم که لئو مسی نیازی به صحبت کردن ندارد. همه می دانند چه زمانی او عصبانی می شود و چه زمانی خوشحال است. نقش مسی برای بازیکنان جوان و جدید تیم بسیار مهم است.

داستان مسی بسیار زیبا است و او در بارسا نشان داده که با تلاش فراوان انجام بسیاری از کارها ممکن می شود. مسی یک بازیکن بزرگ است و به لطف درخشش او سطح بازی سایر بازیکنان نیز بهبود می یابد."
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «لیونل مسی نیازی به صحبت کردن ندارد»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..