ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
شم گلزنی گوچی در ترابی حلول کرد

۷۸۵۸۰۶

۲۳ بازدید

پس از خداحافظی مهاجم گلزن تیم ملی از این تیم، پیراهن شماره 16 به مهدی ترابی رسید.

ورزش سه: پس از خداحافظی مهاجم گلزن تیم ملی از این تیم، پیراهن شماره 16 به مهدی ترابی رسید.

 در شش سال اخیر و پس از پیوستن رضا قوچان نژاد به تیم ملی ایران، پیراهن شماره 16 را همیشه بر تن او دیدیم. مهاجم گلزن تیم ملی که در طول سال های حضور خود موفق شد گل های فراوانی برای تیم ملی به ثمر برساند پس از بازی های جام جهانی ترجیح داد از ادامه حضور در تیم ملی منصرف شود و بدین ترتیب خداحافظی خود را از بازی های ملی اعلام کند.

اما پس از این اتفاق پیراهن گوچی را بر تن مهدی ترابی دیدیم و نکته جالب اینکه گویی شم گلزنی گوچی در ترابی حلول کرده باشد در دو دیدار اخیر این بازیکن موفق شد دو گل به ثمر برساند و به نوعی موجبات پیروزی تیم ملی در دو دیدار تدارکاتی اخیر را فراهم کند.

شم گلزنی گوچی در ترابی حلول کرد

پیش از این اتفاق، مهدی ترابی که حدودا 4 سال در اردوهای مختلف تیم ملی حضور داشت بازی های فراوانی را با به تن کردن شماره های 6 و 17 از سر گذراند. البته او در این مدت چند شماره متفرقه دیگر نیز به تن کرده بود اما گویا باید از این به بعد فقط شماره 16 را بر تن او ببینیم.

شم گلزنی گوچی در ترابی حلول کرد
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «شم گلزنی گوچی در ترابی حلول کرد»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..