ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
بازگشت بنزما به تمرینات؛ غیبت بیل و آسنسیو

۷۸۵۸۰۴

۳۶۴ بازدید

کریم بنزما که در بازی با آلاوس مصدوم شده بود، امروز به تمرینات رئال بازگشت.

ورزش سه: سومین جلسه تمرینی رئال برای مصاف با لوانته امروز در کمپ والدبباس انجام شد. در این تمرین کریم بنزما نیز حضور داشت تا نشان دهد مشکلی برای بازی روز شنبه ندارد. کریم به دلیل مصدومیت نتوانسته بود نیمه دوم دیدار برابر آلاوس به میدان برود اما به نظر برابر لوانته حاضر خواهد بود.

بازگشت بنزما به تمرینات؛ غیبت بیل و آسنسیو

در تمرین امروز همچنین راموس، ناچو، سبایوس و وینیسیوس پس از اتمام بازی های ملی شان حضور داشتند. از غایبان تمرین، بیل و آسنسیو بودند که به دلیل مصدومیت مختصر در سالن بدنسازی حضور داشتند و هنوز مشخص نیست که بازی روز شنبه خواهند رسید یا خیر.

همچنین ایسکو نیز امروز به تمرین روی زمین چمن پرداخت. او به دلیل جراحی آپاندیس، چند هفته ای است که قادر به همراهی رئال نیست ولی ممکن است برابر لوانته به ترکیب رئال بازگردد. غایب قطعی بازی با لوانته، دنی کارواخال است که زیر نظر فیزیوتراپ ها قرار دارد.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «بازگشت بنزما به تمرینات؛ غیبت بیل و آسنسیو»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..