ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
اخراج؛ نتیجه انتقاد کردن از یان اوبلاک!

۷۸۵۷۸۲

۵۶۹ بازدید

توماس کاوچیچ، مربی تیم ملی اسلوانی بعد از انتقاد از یان اوبلاک شغل خود را از دست داد.

ورزش سه: توماس کاوچیچ، مربی تیم ملی اسلوانی بعد از انتقاد از یان اوبلاک شغل خود را از دست داد.

یان اوبلاک در این دوره از بازی های فیفا دی شرکت نکرد و مدعی شد دچار آسیب دیدگی شده است که کاوچیچ ادعای دروازه بان اتلتیکومادرید را دروغ توصیف کرد و حالا فدراسیون او را نقره داغ کرده است.

اخراج؛ نتیجه انتقاد کردن از یان اوبلاک!

کاوچیچ در کنفرانس مطبوعاتی بعد از این اتفاق گفت: "ما در تیم ملی کار می کنیم پس چه کسی باید سوال بپرسد؟ این پیام ارسال شده چه معنایی دارد و ما می خواهیم چه پاسخی به دیگران بدهیم؟ من خودم را سرزنش نمی کنم و اگرچه ممکن است دیگر به تیم ملی بازنگردم، اما خودم را گناهکار نمی دانم. در ها هنوز باز هستند و من دوست دارم رو در رو با افراد صحبت کنم اما اوبلاک علاقه ای به حرف زدن با من نداشت.

من اوبلاک را از زمانیکه 16 سال داشت می شناختم و علیرغم همه این اتفاقات، من تا قبل از اینکه رئیس فدراسیون با اوبلاک صحبت کند چنین کاری نکرده بودم و آنها بودند که صحبت های اوبلاک را به من انتقال دادند.

ما با هم صحبت نکردیم و اوبلاک از مادرید پیغام دروغ فرستاد. من هرگز چیزی نگفتم اما این اتفاقات منطقی نیست. اما من همچنان می گویم اسلوانی به رغم همه این اتفاقات به اوبلاک نیاز دارد."
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «اخراج؛ نتیجه انتقاد کردن از یان اوبلاک!»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..