ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
عملیات احداث خیابان تعویض پلاک در محله ملاباشی ادامه دارد

عملیات احداث خیابان تعویض پلاک در محله ملاباشی ادامه دارد

به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین از اردبیل؛ حمید لطف‌اللهیان تصریح کرد: محله ملاباشی یکی از محلات قدیمی اردبیل است و با توجه به گسترش جمعیت و همچنین احداث فاز سه شهرک‌ کارشناسان در اطراف این محله و به لحاظ وجود مرکز شماره گذاری و تعویض پلاک خودرو در این محله ، احداث خیابان‌ به منظور دسترسی آسان و تسهیل در عبور و مرور ، ضروری تشخیص داده شد و کار تملک و تخریب املاک و اراضی و همچنین تعریض و احداث این خیابان عملیاتی شد.

وی گفت : خیابان تعویض پلاک به عرض ۲۰ و طول ۵۰۰ متر می باشد و برای احداث آن عملیاتی نظیر ۱۰ هزار متر مربع زیرسازی و ۶۰۰ متر طول جدول‌گذاری و ۱۰ هزار متر مربع آسفالت ریزی لایه اولیه صورت گرفته است.

شهردار اردبیل همچنین از ساماندهی و بهسازی کوچه های اطراف این خیابان خبر داد و گفت: با احداث خیابان‌ تعویض پلاک ، کوچه های منشعب از این خیابان هم جدولگذاری و زیرسازی شدند که با مساعدت جوی ، عملیات آسفالت ریزی را هم آغاز خواهیم کرد.

لطف‌اللهیان ابراز امیدواری کرد: با احداث خیابان‌های جدید و آسفالت و بهسازی مناسب معابر بتوانیم گام مهمی در جهت رضایت مندی شهروندان فهیم و همچنین کاهش و روانسازی ترافیک در اردبیل برداریم.

شهردار اردبیل همچنین گفت: مفهوم و هویت معابر شهری، هم اینک با فرهنگ‌سازی و ایده‌های مبتکرانه در حوزه مدیریت شهری بازیابی شده و در قالب زندگی نوین امروزی نمود پیدا کرده است.

حمید لطف اللهیان

لطف اللهیان با بیان اینکه بحث توسعه شهر، در قالب شهر انسان محور، مبنای عملکرد در حوزه عمرانی و فرهنگی شهرداری می باشد، افزود: باید با ایجاد زیرساختها و تامین و تجهیز مبلمان شهری ، مفاهیم شهر انسان محور و سلامت محور را در شهر رواج دهیم.

46
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «عملیات احداث خیابان تعویض پلاک در محله ملاباشی ادامه دارد»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..