ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
چمران: قالیباف و پسرش، شایعات در باره خودشان را تکذیب کنند

ساعت24-مهدی چمران درباره تخریب محمّدباقر قالیباف از سوی برخی از سایت‌های داخلی و خارجی گفت: به‌نظر من یک برنامه‌ریزی از پیش تعیین شده در این مسئله وجود دارد تا شخصیت‌ها را تخریب کنند و از این تخریب‌ها هم دو نتیجه را حاصل کنند.

 اول اینکه شخصیت‌ها و افرادی که مورد اعتماد مردم هستند و مردم به آنها علاقه دارند، تخریب شوند و از علاقه و اعتماد مردم به آنها کاسته شود و بی‌اعتمادی را حاکم کنند. دوم اینکه اگر بخواهند در آینده این شخصیت‌ها تلاش و فعالیتی داشته باشند، امروز چهره بدی از آنها بسازند تا در آینده نتوانند رشد کنند. آقای قالیباف نیز از این دسته افراد است.

رئیس سابق شورای شهر تهران درباره علل افزایش این شایعات در ماه‌های اخیر گفت: بنده معتقد هستم که آقای قالیباف و پسر ایشان باید سخنان و اتهاماتی را که به آنها زده می‌شود، تکذیب کنند و اجازه ندهند که این سخنان عمومی شده و شیوع پیدا کند. البته متأسفانه عده‌ای از مردم نیز این اخبار و شایعات را تکرار می‌کنند. این شایعات در گذشته بوده و حال نیز وجود دارد.

چمران افزود: شاید علت بیشتر شدن شایعات در این دوتا سه ماه اخیر، نامه‌ای باشد که آقای قالیباف به دولت دادند و راه‌حل‌هایی برای برون‌رفت از مشکلات اقتصادی و روز مطرح کرند. زیرا ایشان یک گروه متخصص و اقتصاددان را داشتند و به تحلیل مسائل و مشکلات اقتصادی پرداخته و نامه به دولت دادند و راه‌حل ارائه کردند. حال شاید این نامه هم در شیوع پیدا کردن بیشتر این سخنان موثر بوده است. ولی بنده نمی‌توانم تحلیل دقیقی از علت زیاد شدن این شایعات طی این چندماه اخیر داشته باشم.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «چمران: قالیباف و پسرش، شایعات در باره خودشان را تکذیب کنند»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..