ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
تعیین سخنگوی کارگروه بزرگداشت پنجاهمین سال دانشکده ارتباطات اجتماعی

در دومین جلسه‌ی کارگروه بزرگداشت پنجاهمین سال دانشکده علوم ارتباطات اجتماعی، به منظور ارتباط نزدیک با رسانه‌ها و فارغ‌التحصیلان این دانشکده، جواد قاسمی به عنوان دبیر و سخنگوی این کارگروه انتخاب شد.

به گزارش شمانیوز، در این جلسه که روز شنبه مورخ 21 مهرماه با حضور اعضای این کارگروه تشکیل شد، پیرامون تشکیل کمیته‌های مختلف تصمیم‌گیری شد و تقسیم کار لازم به‌عمل آمد و جواد قاسمی به عنوان دبیر این کارگروه انتخاب شد.
بر اساس این خبر، اسامی اعضای کارگروه مزبور عبارتند از حسین افخمی، هوشنگ مدنی، منوچهر شمیرانی، علی زرگر، رضا قوی فکر، مجید خلیلی پیر، حمید صدیق پور، ابراهیم رستمیان، جواد قاسمی، اسماعیل قدیمی، عبداله سجادی، بیژن نفیسی، علی اکبر قاضی‌زاده، حسن کرابی، عبداله اسکویی و خسرو رفیعی.
لازم به ذکراست در این جلسه، از تمامی فارغ‌التحصیلان دانشکده علوم ارتباطات اجتماعی به ویژه فارغ‌التحصیلان سال‌های گذشته درخواست شده‌است که برای برگزاری هرچه بهتر این مراسم، ضمن تماس با دبیرخانه این کارگروه با شماره تلفن‌های 2و82893001 مشخصات خود را اعلام کنند.
این گروه امیدوار است با برگزاری مراسم پنجاهمین سال تأسیس رشته روزنامه‌نگاری و روابط‌عمومی، زمینه را برای گردهمایی جمعیت فارغ‌التحصیلان دانشکده علوم ارتباطات اجتماعی و ایجاد رابطه بهتر فراهم آورد.

منبع:روابط عمومی
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «تعیین سخنگوی کارگروه بزرگداشت پنجاهمین سال دانشکده ارتباطات اجتماعی»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..