ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
با اين جملات، شکست عشقي را فراموش کنيد

با اين جملات، شکست عشقي را فراموش کنيد

خبرگزاري آريا –
شکست عشقي
تمام کردن يک رابطه عاطفي، ساده نيست
تمام کردن يک رابطه عاطفي، ساده نيست. جدا شدن از فردي که روزها، ماهها و حتي سالهاي زيادي را با او گذرانده ايد، مي تواند قلب شما را بشکند و زندگي را به کام تان تلخ کند. اين احساس طبيعي است اما راههاي وجود دارند که مي توانند بهبودي حال شما سرعت بخشند. اگر شما جزو آن دسته از افرادي هستيد که از جدايي رنج مي کشيد، جملاتي که در اينجا برايتان آورده ايم را بارها و بارها با خودتان تکرار کنيد تا معجزه آن را به مرور زمان در تغيير روحيه تان ببينيد.
«من خودم را دوست دارم»
مطمئنا شما خودتان را دوست داريد اما گفتن اين جمله و تاکيد بر آن از ضروريات است. ما مسئول کارهاي خود و به تبع نتايج انتخاباتي که در زندگي مي گيريم، هستيم. ما نمي توانيم ديگران را مقصر کارهايي که انجام داده ايم يا حتي از آنها غفلت کرده ايم، بدانيم. اگر خودمان را دوست داشته باشيم، قادر به کنترل احساسات مان نيز خواهيم بود. گذشته ما هر چه بوده، نبايد از آن پشيمان باشيم و خودمان را به خاطر آن سرزنش کنيم، گذشته هر چه بوده انتخاب ما بوده و بس.
«من بايد شاد باشم»
آيا شما واقعا شاد هستيد؟ مسلما همه ما دوست داريم خوشحال باشيم اما مشکل آنجاست که بيشتر اوقات اين گونه نيستيم. ما خودمان را به خاطر بسياري از مسائل کوچک و بي ارزش ناراحت مي کنيم و آزار مي دهيم. چرا؟ شايد به اين دليل که دوست نداريم در آن لحظه احساسات خوب را تجربه کنيم. اگر خلاف اين است، سعي کنيد در لحظات سخت به خودتان يادآوري کنيد که شما بايد شاد باشيد. حتي يک لبخند ساختگي در آن لحظه هم مي تواند بر تغيير روحيه شما موثر باشد و به مرور لبخند واقعي را بر لبان تان بنشاند. دانشمندان کشف کرده اند که لبخند مي تواند ضربان قلب فرد را در مواقع استرس زا، به ميزان قابل توجهي کاهش دهد.
«لعنت به او»
اگر چه ما نيز به فحش دادن و ناسزا گفتن اعتقادي نداريم اما ثابت شده که در برخي مواقع استرس زا، بيان جملات منفي مي تواند تاثير مثبتي بر روحيه فرد بگذارد. در واقع شما با بيان جمله اي مانند «لعنت به او»، شدت درد و رنج خود را کاهش مي دهيد. اين جمله را با خود زمزمه کنيد يا حتي آن را فرياد بزنيد، در اين شرايط نه تنها آرام تر خواهيد شد بلکه به خودتان نيز ثابت مي کنيد که قرباني اين رابطه شما نيستيد.
شکست عشقي
جدا شدن از فردي که روزهاي زيادي را با او گذرانده ايد، مي تواند قلب شما را بشکند
«من از مدل موهاي او متنفرم»
حتما براي شما هم پيش آمده که از يکي از عادات طرف مقابل تان متنفر باشيد اما به علت علاقه اي که به او داريد، آن رفتار آزار دهنده را ناديده بگيريد. اما حال زمان آن است که به جاي فراموش کردن و ناديده گرفتن، بر آن رفتار تاکيد کنيد. عشق و علاقه اي که به او داشتيد را کنار بگذاريد و چشم تان را روي واقعيت باز کنيد، حتي اگر چيزي که از آن تنفر داشتيد کوچک و ناچيز بود. به عنوان مثال اگر از مدل موهاي او خوش تان نمي آمد، مدام اين جمله را با خود تکرار کنيد که من از مدل موهاي او متنفر بودم. اين کار به شما يادآوري مي کند که طرف مقابل تان آنقدرها هم که شما فکرش را مي کرديد کامل و بي نقص نبود و همين واقعيت بهبودي شما را تسريع مي کند. تحقيقات نشان مي دهد افرادي که به محض جدايي، روي نکات منفي شريک زندگي شان تاکيد مي کنند، کمتر از ديگران افسرده مي شوند.
«من بدون او، بهترم زيرا…»
اين جمله تاکيدي براي بسياري از افراد نتايج مثبتي به همراه داشت. به عنوان مثال زماني که من از همسرم جدا شدم، مدام به خودم مي گفتم: «من بدون او بهترم چون از اين به بعد مي توانم توت فرنگي بخورم». آن روزها من عاشق توت فرنگي بودم اما به دليل آلرژي همسرم به اين ميوه، من نيز از خوردن آن اجتناب مي کردم. اگر چه قلب شما شکسته است اما سعي کنيد کارهايي را که به آنها علاقه داريد اما در طول رابطه، به هر دليلي از آنها اجتناب مي کرديد، انجام دهيد. اين کارها حتي اگر کوچک باشند، به شما حس مثبتي منتقل خواهند کرد.
«چند روز از جدايي مان گذشته و حال من احساس مي کنم که…»
با گفتن اين جمله شما به خودتان يادآوري مي کنيد که ساعت ها، روزها و حتي ماهها از آن روز تلخ جدايي گذشته است و شما به وضوح مي توانيد تفاوت روحيه تان را احساس کنيد. شايد هنوز هم ناراحت و شکسته قلب باشيد اما شدت آن به مرور زمان کاهش خواهد يافت و شما مي توانيد روند بهبودتان را به راحتي مشاهده کنيد. يادتان باشد که احساسات ما صادق تر و با اعتمادتر از افکارمان هستند، پس به نداي قلب تان اعتماد کنيد.
«من بهتر از او پيدا خواهم کرد»
شايد گفتن اين کلمات برايتان سخت باشد، به خصوص اگر اعتقاد داشته باشيد که او واقعا منحصر بفرد بود، اما به ما اعتماد کنيد زيرا اين جمله مي تواند باور شما را به مرور زمان تغيير دهد. باور کنيد يا نه، در نهايت شما با فرد ديگري آشنا خواهيد شد که بهتر از او با شما رفتار خواهد کرد، با شما مهربان تر خواهد بود، به شما عشق بيشتر خواهيد ورزيد و مهمتر از همه، قلب شما را نخواهد شکست.
منبع: برترين ها
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «با اين جملات، شکست عشقي را فراموش کنيد»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..