ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
بهره برداری از خوابگاه‌های جدید دانشگاه امیرکبیر/ برای تامین خوابگاه ۴۳۰ ظرفیت اضافی کارشناسی ارشد با مشکل روبرو هستیم

معتمدی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛

بهره برداری از خوابگاه های جدید دانشگاه امیرکبیر در آینده نزدیک/مشکلی بابت اسکان دانشجویان خوابگاه نداریمرئیس دانشگاه امیرکبیر گفت: درباره 430 ظرفیت اضافه‌ مقطع کارشناسی ارشد که از سوی سازمان سنجش به دانشگاه صنعتی امیرکبیر اضافه شد، دچار مشکل خوابگاه شده ایم.

احمد معتمدی رئیس دانشگاه امیرکبیر در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص کیفیت خوابگاه‌های این دانشگاه‌ها و رتبه‌بندی آن گفت: خوشبختانه در چند سال گذشته در هر سال تحصیلی به صورت مستمر، 3 تا 4 خوابگاه مورد باسازی و نوسازی کامل قرار گرفته است.

وی ادامه داد: در حال حاضر اکنون پایین‌ترین رتبه خوابگاه‌های دانشگاه صنعتی امیرکبیر درجه 3 است که در این بین 2 خوابگاه این رتبه را دارند و بقیه خوابگاه‌ها در رتبه‌های یک و دو هستند.

رئیس دانشگاه امیرکبیر اضافه کرد: پیش از آغاز سال تحصیلی جدید 2 خوابگاه دانشگاه امیرکبیر مورد بازسازی قرار گرفت و دانشجویان ورودی جدید دختر و پسر در آن اسکان پیدا کرده‌اند، البته هیچ مشکلی بابت خوابگاه‌ها ورودی‌های جدید مقطع کارشناسی نداشتیم، حتی به برخی از دانشجویان به ویژه دانشجویان دختر ساکن استان البرز و اطراف تهران، قول‌هایی مبنی بر اسکان داده‌ایم.

معتمدی بیان کرد: درباره 430 ظرفیت اضافه‌ای مقطع کارشناسی ارشد که از سوی سازمان سنجش به دانشگاه صنعتی امیرکبیر اضافه شد، دچار مشکل خوابگاه شده ایم، هرچند 300 نفر از این دانشجویان خوابگاهی بوده‌اند اما قرار است به تدریج و با آماده شدن برخی از خوابگاه‌ها که ظرف 2 تا 3ماه آینده، مشکل این دسته از دانشجویان مرتفع می‌شود، ضمن اینکه دانشجویان نوبت دوم هم می‌توانند خوابگاه دریافت کنند.

انتهای پیام/

رتبه بندی خوابگاه‌های دانشگاه‌ صنعتی امیر کبیرپیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «بهره برداری از خوابگاه‌های جدید دانشگاه امیرکبیر/ برای تامین خوابگاه ۴۳۰ ظرفیت اضافی کارشناسی ارشد با مشکل روبرو هستیم»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..