ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
واکنش آموزش‌وپرورش به اعتراض کارگران نسبت به شهریه مدارس دولتی

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آموزش‌وپرورش در واکنش به خبر "اعتراض کارگران به شهریه مدارس دولتی/هزینه مدارس از جیب والدین کارگر پرداخت می‌شود" جوابیه‌ای را برای این خبرگزاری ارسال کرده است.

در این جوابیه آمده است: براساس آئین‌نامه و دستورالعمل اجرایی توسعه مشارکت‌های مردمی،‌مدارس هیئت امنایی نوع جدیدی از مدارس نبوده بلکه تنها در شیوه مدیریت و اداره مدرسه با مدرسه‌های دولتی با هدف ارتقای کیفیت برنامه‌های آموزشی و ترییتی مدارس،‌ جلب و توسعه مشارکت‌های مردمی و خیرین در احداث و اداره مدارس، تقویت نظام مدیریت مالی و اجرایی مدارس مبتنی بر گسترش عدالت آموزشی و پیمان سپاری مدیریت مدارس متفاوت هستند.

اصولا در مدارس هیئت امنایی موضوعی تحت عنوان شهریه وجود ندارد بلکه از آنجایی که این گونه مدارس افزون بر برنامه رسمی ساعتی را تحت عنوان ساعات فوق برنامه با نظر و رأی هیئت امنا و تصویب شورای آموز‌ش و پرورش منطقه و انجمن اولیا و مربیان اجرا می‌کنند هزینه‌ای را تحت عنوان فوق برنامه به حساب مدارس واریز می‌کنند و پرداخت هرگونه وجه تحت هر عنوان دیگر خارج از حساب مدرسه ممنوع است.

در ضمن شرکت در کلاس‌های فوق برنامه اختیاری بوده و هزینه خدمات فوق برنامه مدارس هیئت امنایی برخلاف عدد و رقم مندرج در گزارش صرفا براساس برنامه عمل مدرسه و با تایید هیئت امنایی که از خانواده،‌مدرسه و منتخبان آنها است، تعیین و پس از تصویب شورای آموزش وپرورش اعلام می‌شود.

انتهای پیام/
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «واکنش آموزش‌وپرورش به اعتراض کارگران نسبت به شهریه مدارس دولتی»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..