ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
شرایط حمل حیوانات در وسایل‌نقلیه/احتمال افزایش جرایم استفاده از مواد مخدر و الکل در رانندگی

به گزارش خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار تقی مهری در حاشیه «طرح ارتقاء سلامت رانندگان» و «رونمایی از روشهای نوین تست روانگردان و مشروبات الکلی» اظهار کرد: در طرح ارتقاء سلامت رانندگان، اقدام مشترک و بسیار خوبی بین نیروی انتظامی و وزارت بهداشت انجام شده است.

رئیس پلیس راهور ناجا خاطرنشان کرد: بر اساس قوانین و مقررات، وسیله‌نقلیه رانندگان استفاده کننده از مواد روانگردان یا الکل توقیف و گواهینامه آنها فرد ضبط می‌شود، این افراد حق رانندگی را نخواهد داشت، به مراجع قضایی معرفی می‌شوند و این اقدام به پیشگیری از حوادث رانندگی کمک می‌کند.

سردار مهری درباره حمل حیوانات در خودروها گفت: حمل حیوانات باید بر اساس مقررات همراه با پالت در وسایل‌نقلیه غیرسواری انجام گیرد و اگر کسی بدون انجام مقررات، اقدام به جابه‌جایی و حمل حیوانات کند، با وی برخورد می‌شود.

وی درباره برنامه پلیس راهور برای افزایش نرخ جریمه استفاده از موادمخدر و الکل توسط رانندگان متذکر شد: اصلاح قوانین و مقرارت و افزایش نرخ جرایم رانندگی، فرآیندی است که در قانون پیش‌بینی شده و هر سه سال یکبار باید با تأیید وزرای کشور، دادگستری، راه و پلیس راهنمایی و رانندگی همراه باشد، معمولاً هر سه سال یکبار این اقدام صورت گرفته و در هیأت وزیران تصویب می‌شود و امسال سال آخر قانون قبلی است.

انتهای پیام/
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «شرایط حمل حیوانات در وسایل‌نقلیه/احتمال افزایش جرایم استفاده از مواد مخدر و الکل در رانندگی»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..