ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
آمار تماشاگران تالار‌های نمایشی تا نیمه مهر اعلام شد

آمار تماشاگران تالار‌های نمایشی تا نیمه مهر اعلام شدبه گزارش حوزه تئاتر گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روابط عمومی اداره کل هنر‌های نمایشی؛ مجموعه تئاتر شهر که این روز‌ها چهار نمایش روی صحنه دارد در آماری تعداد تماشاگران هر نمایش را به تفکیک سالن و از زمان شروع اجرا تا ۱۵ مهر ماه اعلام کرد.

بنا بر این گزارش نمایش "مرگ و پنگوئن" به کارگردانی پیام دهکردی که در تالار چهارسو روی صحنه است، طی ۲۴۶ اجرایی که تا نیمه مهر داشته میزبان ۲۶۹۸ تماشاگر بوده است. تالار چهارسو گنجایش ۱۲۲ تماشاگر دارد و برای این نمایش ۱۳۵۹ بلیط تمام بها، ۳۸۵ بلیط نیم بها، ۱۷۲ بلیط تخفیف دار و ۷۸۲ بلیط میهمان صادر شده که در گیشه ۵۰۶ میلیون و ۷۳۰ هزار ریال به نام این نمایش ثبت شده است.

تالار قشقایی دیگر سالن مجموعه تئاتر شهر با گنجایش ۹۶ تماشاگر است که به اجرای نمایش عند از مطالبه اختصاص دارد. این نمایش که کارگردانی آن را سامان خلیلیان بر عهده دارد تا نیمه مهر میزبان ۱۳۲۲ تماشاگر بوده است. ۲۷۵ بلیط تمام بها، ۷۴ بلیط نیم بها، ۲۲۱ بلیط تخفیف دار و ۷۵۲ بلیط میهمان برایش صادر شده و مبلغ ۱۴۶ میلیون و ۶۴۰ هزار ریال در گیشه دارد.

نمایش سیم و سرمه به کارگردانی روزبه حسینی نیز در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر روی صحنه است. این تالار گنجایش ۷۲ تماشاگر را دارد. سیم و سرمه طی ۱۱ اجرایی که داشته میزبان ۳۰۴ تماشاگر بوده که شامل ۵۰ بلیط تمام بها، ۲۰ بلیط نیم بها، ۳۳ بلیط تخفیف دار و ۲۰۱ بلیط میهمان می‌شود. گیشه این نمایش ۲۵ میلیون و ۹۲۰ هزار ریال ثبت شده است.

پلاتو اجرای مجموعه تئاتر شهر نیز به اجرای نمایش به آسمان نگاه کن با کارگردانی شهاب راحله اختصاص دارد. این سالن تنها ۲۶ نفر گنجایش دارد و طی پنج نوبت اجرایی که تا نیمه مهر داشته میزبان ۹۴ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۲۹ بلیط تمام بها، ۵ بلیط تخفیف دار و ۶۰ بلیط میهمان ارائه شده و گیشه آن نیز ۴ میلیون و ۸۵۰ هزار ریال ثبت شده است.

آمار تماشاگران تالار هنر که تنها سالن تخصصی اداره کل هنر‌های نمایشی برای اجرای نمایش‌های کودک و نوجوان محسوب می‌شود از استقبال خوب خانواده‌ها از نمایش‌های روی صحنه این تالار خبر می‌دهد.

نمایش پدرآن به کارگردانی مهدی فرشیدی سپهر که تا سیزده مهر ماه جاری ۱۴ نوبت اجرا در تالار هنر داشته، میزبان ۱۲۲۹ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۵۱۵ بلیط تمام بها، ۳۰۶ بلیط نیم بها، ۶۷ بلیط تخفیف دار و ۳۴۱ بلیط میهمان ارائه شده که در گیشه مبلغ ۱۲۹ میلیون و ۲۸۵ هزار ریال برایش ثبت شده است.

نمایش شاپرک‌ها در خیابان به کارگردانی ناصر آویژه نیز که تا سیزده مهر ماه ۱۲ نوبت روی صحنه رفته میزبان ۱۳۱۴ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۴۴۵ بلیط تمام بها، ۲۴۲ بلیط نیم بها، ۹۹ بلیط تخفیف دار و ۵۲۸ بلیط میهمان ارائه شده که در گیشه مبلغ ۱۱۵ میلیون و ۲۴۵ هزار ریال برایش ثبت شده است.

انتهای پیام/
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «آمار تماشاگران تالار‌های نمایشی تا نیمه مهر اعلام شد»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..