ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
ترفندهای نو کردن شلوار جین

وای به روزی که جین مان کهنه و پوسیده شود و رنگ و رو رفتگی اش دیگر اجازه استفاده از آن را ندهد. بنابراین قبل از اینکه شلوار نازنین تان را از دست بدهید، ترفندهایی را به شما می گوییم که مانع از کهنه شدن شلوار جین تان شود. با ما در ویدئوی ترفندهای نو کردن شلوار جین همراه باشید.

برترین ها: همه ما حتما یک شلوار جین داریم که بیشتر از همه دوستش داریم. هم فیت تنمان است، هم رنگش به دلمان می نشیند و هم سایزش از همه لحاظ برایمان اوکی است. اگر ۱۰۰ تا شلوار دیگر هم داشته باشیم، دوباره ترجیح می دهیم همان شلوار جین قدیمی را بپوشیم.

اما وای به روزی که جین مان کهنه و پوسیده شود و رنگ و رو رفتگی اش دیگر اجازه استفاده از آن را ندهد. کل دنیا را هم که بگردیم دیگر نمی توانیم یکی دیگر پیدا کنیم که مانند آن به دلمان را ببرد. بنابراین قبل از اینکه شلوار نازنین تان را از دست بدهید، ترفندهایی را به شما می گوییم که مانع از کهنه شدن شلوار جین تان شود. با ما در ویدئوی ترفندهای نو کردن شلوار جین همراه باشید.

ترفندهای نو کردن شلوار جینپیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «ترفندهای نو کردن شلوار جین»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..