ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
اهدای عواید فروش آثار هنری به مرکز بازتوانی مادر و کودک

به گزارش خبرگزاری تسنیم ،اکرم مهدوی زاده مدیرعامل موسسه خیریه زنجیره مهربانی  اظهار کرد :این نمایشگاه که اوایل شهریور ماه در خانه مهر رضا دزاشیب برگزار شد به عنوان تجربه مشترک دو سمن با همراهی و حمایت از موسسه سوم صورت گرفت، که میتواند به عنوان یک الگوی موفقیت آمیز آن را به سایر فعالیت‌های حوزه اجتماعی تعمیم داد از این روی این موسسه نیز تلاش خواهد کرد در آینده همکاری بیشتری با سایر موسسات خیریه و همچنین سازمان‌های مردم نهاد برای حمایت از جامعه هدف مشترک داشته باشد.

وی بیان کرد : عواید این نمایشگاه صرف خرید ملزومات مورد نیاز مادران در این مرکز شده است، و تلاش می‌شود که در برنامه‌های بعدی از ظرفیت بیشتر خیرین برای حمایت از مادران و کودکان آسیب دیده استفاده شود.

کریم پاشازاده مدیر خانه مهر رضا دزاشیب نیز بیان کرد: خانه مهر رضا به عنوان واحد اجتماعی موسسه خیریه متوسلین به امام رضا(ع) با رویکرد ترویجی، آموزشی و پژوهشی و با هدف ایجاد فضایی پویا و دانش محور جهت تبادل اندیشه و گفتگو میان نخبگان و فعالان حوزه های اجتماعی در حال فعالیت است.

وی تصریح کرد : خوشحالیم صداقت در وعده خود را برای اهدای این عواید عملی کردیم. برگزاری از این قبیل رویدادها با اهداف مشترک میتواند ضمن هم افزایی توان اجرایی سازمانهای مردم نهاد ، گامی موثر در راستای توسعه اندیشه نوین اداره خیریه ها و فعالیت های اجتماعی باشد.

به گزارش تسنیم، مرکز درمان و بازتوانی مادر و کودک تولد دوباره با مجوز سازمان بهزیستی کشور و زیرمجموعه برنامه کشوری درمان و کاهش آسیب اعتیاد و با همکاری شهرداری منطقه 15 تهران راه اندازی شده است.

انتهای پیام/
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «اهدای عواید فروش آثار هنری به مرکز بازتوانی مادر و کودک»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..