ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
درخواست کارگردان «سوفی و دیوانه» برای فروش نیم بهای بلیت فیلمش

درخواست کارگردان «سوفی و دیوانه» برای فروش نیم بهای بلیت فیلمشبه گزارش حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛  مهدی کرم پور کارگردان سوفی و دیوانه در اولین روز اکران آخرین ساخته خود با یک یادداشت به استقبال نمایش عمومی آن رفت؛

همه نمایش‌های سوفی و دیوانه نیم بها باشد!

میهنم در شرایط ویژه تحریم و مردمان مان گرفتار آمده در بحران اقتصادى اند.

در چنین کارزارى سوفى و دیوانه پنجره اى است کوچک رو به امید و رؤیاپردازى که جامعه خشن و گرفتار آمده، سخت بدان نیازمند است.

پیش از هر مطلبى از شریک سرمایه گذار فیلم، شرکت پخش کننده و سینماهاى نمایش دهنده عذرخواهم که با بلیط فروشى هنرمندان و فروش امضا، به سلفى گرفتن بازیگران و صداى جیغ، به راه رفتن با لباس عجیب بر روى موکت زشت قرمز رنگ در اکران خصوصى یا احیانا مردمى دست کم در شرایط فعلى اعتقادى ندارم.

همین امروز و در اولین ساعات اکران به عنوان تهیه کننده فیلم از کارگروه اکران و سینماهاى نمایش دهنده مى خواهم که موافقت کنند تا پایان اکران در تمامى روز‌ها و سانس هاى نمایش بلیط هاى این فیلم به صورت نیم بها فروخته شود.

همه اکران هاى فیلم سوفى و دیوانه از نظر من اکران ویژه براى مردمى است که على رغم مشکلات فراوان اقتصادى، سینما تنها برایشان به مثابه خنده و سرگرمى صرف یا بازنشر صفحه حوادث روزنامه‌ها نیست.

مهدى کرم پور
تهیه کننده و کارگردان سوفى و دیوانه

انتهای پیام/
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «درخواست کارگردان «سوفی و دیوانه» برای فروش نیم بهای بلیت فیلمش»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..