ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
اصفهانیان: اشتباهات داوران باید کاهش یابد

۷۷۶۴۰۴

۶۰۱ بازدید

رئیس کمیته داوران فدراسیون می‌گوید اگر داوری اشتباه قضاوت کند، طبق آیین‌نامه با او رفتار خواهیم کرد.

سایت رسمی فدراسیون فوتبال: فریدون اصفهانیان، رئیس کمیته داوران در خصوص عملکرد داوران گفت: متأسفانه در هفته‌ای گه گذشت داوران ما در دو دیدار اشتباه تاثیرگذار داشتند. مطمئناً کمیته داوران این مسئله را با آن‌ها در میان می‌گذارد و طبق آیین نامه با داوران رفتار می‌شود. ما اشتباهات داوران‌مان را تایید می‌کنیم و باید آن‌ها را کاهش دهیم. برای این داوران کلاس‌های توجیهی برگزار می‌شود تا متوجه خطا‌های خود بشوند و در قضاوت‌های بعدی خود آن را اصلاح کنند.

وی در ادامه بیان کرد: با تمام احترامی که به باشگاه‌ها دارم از آن‌ها درخواست می‌کنم اگر اعتراضی نسبت به داوری در بازی‌های خود دارند، به صورت کتبی به فدراسیون فوتبال ارسال کرده تا کمیته داوران پاسخگوی آن باشد. اگر داوری اشتباه قضاوت کرده، طبق آیین‌نامه با او رفتار خواهیم کرد و بالعکس اگر داوری عملکردش در بازی مثبت بوده، مورد تشویق قرار می‌گیرد.

اصفهانیان در ادامه مورد اتفاقات بازی صنعت نفت آبادان و پیکان گفت: مردم خونگرم آبادان فوتبال را کامل می‌شناسند. اگر هم نسبت به داوری اعتراضی دارند با ملهتب کردن ورزشگاه، فقط باعث می‌شوند تا داوران ما تمرکز خود را از دست بدهند. معتقدم این اتفاقات شایسته فوتبال ما نیست.

عضو هیات رئیسه فدراسیون در پایان گفت: در ۵۶ بازی که در لیگ برتر انجام شد، در کل اشتباهات داوری زیر ۱۰ درصد بوده است که تلاش می‌کنیم این را به حداقل برسانیم. همچنین این هفته سعی کردیم داوران با تجربه را در کنار داوران جوان و با آتیه قرار دهیم.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «اصفهانیان: اشتباهات داوران باید کاهش یابد»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..