ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
تذکر به ۴ وزیر درباره حادثه تروریستی اهواز

۷۷۵۳۵۴

۴۵۶ بازدید

نمایندگان مشهد، تهران و ارومیه در تذکری به وزرای کشور، اطلاعات، دفاع و امور خارجه خواستار شناسایی عاملان حادثه تروریستی اهواز و برخورد سریع و جدی با آنها و تحویل مسببین این حادثه به قوه قضاییه شدند.

خبرگزاری فارس: تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور در نشست علنی امروز مجلس (یکشنبه اول مهر ۹۷) توسط علی اصغر یوسف‌نژاد عضو هیأت رئیسه مجلس قرائت شد که این تذکرات به شرح زیر است.

علی محمد شاعری نماینده مردم بهشهر در تذکری به وزرای کشور و اطلاعات عنوان کرد که علت عدم آمادگی در پیشگیری و مقابله جدی با حادثه تروریستی اهواز چیست؟ چرا در شرایط حساس کنونی نیروهای امنیتی توان پیش‌بینی و آمادگی لازم را نداشتند؟

احمد سالک و علیرضا سلیمی نمایندگان اصفهان و محلات در تذکری به رئیس جمهور عنوان کردند شما به وضع سخت معیشت و عدم قدرت خرید مردم و نارضایتی آنها واقف هستید، امید است با صدور دستور به مصاحبه‌های وزرا سامان دهید که موجب نشود روزانه در جامعه تشنج و ناامیدی ایجاد شود. همچنین این دو نماینده به وزرای صنعت، رفاه، نفت و دفاع عنوان کردند که هرچه سریعتر نسبت به جلوگیری از صادرات مواد اولیه واحدهای صنعتی مانند تولیدات پتروشیمی‌ها و مواد خام اقدام کنید تا زمینه رشد تولید ملی و هدایت حجم نقدینگی به سمت تولید کالاهای ایرانی فراهم شود.

سید محمد جواد ابطحی نماینده مردم خمینی‌شهر در تذکری به رئیس جمهور خواستار سهمیه‌بندی کالاهای اساسی با توجه به گرانی افسارگسیخته کالاها و مختل شدن معیشت مردم به ویژه اقشار متوسط و ضعیف و همچنین اعمال کارت سوخت برای جلوگیری از قاچاق مواد سوختی شد.

شهاب نادری نماینده مردم پاوه در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی عنوان کرد که چرا به مشکل عشایر در کشور هیچ توجهی نمی‌شود.

حسین‌علی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در تذکری به رئیس جمهور خواستار صدور دستور برای تسریع در پرداخت همه بهای گندم خریداری شده از کشاورزان شد.

اکبر رنجبرزاده نماینده مردم اسدآباد در تذکری به رئیس جمهور و وزاری صنعت و راه عنوان کرد که حمل و نقل کشور به شدت در معرض خطر افزایش قیمت قطعات مورد نیاز قرار گرفته است.

سید هادی بهادری نماینده مردم ارومیه به وزیر آموزش و پرورش درباره حذف تصویر دریاچه ارومیه از نقشه ایراد در کتب درسی تذکر داد.

نصرالله پژمان‌فر، علیرضا محجوب و نادر قاضی‌پور نمایندگان مشهد، تهران و ارومیه در تذکری به وزرای کشور، اطلاعات، دفاع و امور خارجه خواستار شناسایی عاملان حادثه تروریستی اهواز و برخورد سریع و جدی با آنها و تحویل مسببین این حادثه به قوه قضاییه شدند.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «تذکر به ۴ وزیر درباره حادثه تروریستی اهواز»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..