اینستاگرامی ها

پکیج تبلیغاتی

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س


مطالب مهم

»اخبار سپاه و داعش و سوریه » حمله مجلس » سریال عاشقانه » سریال شهرزاد » سهام عدالت » فال وطالع بینی امروز » عکس های لورفته ...

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
افتتاح سامانه پیک آنلاین پست من در کرمانشاه

به گزارش شمانیوز ، مدیر کل پست کرمانشاه در این مراسم که بهنیا مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات، فتاح مدیر کل  پست استان کرمانشاه و  مردوخی مدیر عامل شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات غرب حضور داشتند، گفت: پیک آنلاین پست من با طرح اولیه در پست استان شروع به کار کرد و در ادامه با طی مراحل تکمیلی و همکاری بخش دولتی شرکت ارتباطات غرب، فعالیت آن گسترس یافت؛ بطوریکه امروزه این طرح برای نخستین بار در کشور در استان کرمانشاه اجرا و به بهره برداری رسیده است.

فتاح با تاکید بر اینکه نتیجه دریافت خدمات آنلاین و غیر حضوری افزایش سطح رضایتمندی و اعتماد مردم است، افزود: خدمات همراه یا خدمات موبایلی از سیاست های جدید شرکت ملی پست می باشد که بر بستر فناوری اطلاعات شکل گرفته است.

وی همچنین به تشریح اهمیت ارتباطات در زندگی امروزه و  جایگاه پست در این بستر پرداخت و گفت: استفاده از خدمات پست تاثیر بسزایی در کاهش هزینه ها، بهره وری بیشتر، حفظ محیط زیست و جلوگیری از سفر های زاید شهری و روستایی دارد.

مدیر کل پست کرمانشاه با اشاره به اینکه امروزه با تغییر جوامع و نیازهای مردم، خدمات پستی نیز دچار تغییرات زیادی شده است، افزود: استفاده از انواع نرم افزارهای بر اساس نیاز مشتریان باعث شده که امروزه بخش زیادی از خدمات پستی به صورت آنلاین و غیر حضوری ارایه شود.

فتاح در ادامه توجه به اشتغال زایی، توانمند سازی و استفاده بهینه از توان و ظرفیت بخش غیر دولتی، استفاده از زیرساخت ها و پتانسیل موجود در شبکه پست و ارایه خدمات غیر حضوری را از اهداف شکل گیری سرویس پست من عنوان داشت.

مدیر عامل شرکت ارتباطات غرب نیز در این مراسم به تشریح فواید و مزایای همکاری پست با بخش غیردولتی پرداخت و گفت: راه اندازی پست من از جمله پروژه هایی است که همه شاخص ها و شرایط به کار گیری فناوری اطلاعات و استفاده در بستر قابلیت های پست در آن لحاظ شده است.

مردوخی شکل گیری پست من را دارای سه ضلع تولید نرم افزار توسط بخش معماری فناوری اطلاعات دانشگاه رازی، اجرای آن از حیث تولید محتوا و تبلیغات و شرکت ملی پست بیان کرد.

 

 

منبع: روابط عمومی شرکت ملی پست

 
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «افتتاح سامانه پیک آنلاین پست من در کرمانشاه»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده