ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
گزیده ای از رباعیات بیدل دهلوی را تالیف می کنم

گزیده ای از رباعیات بیدل دهلوی را تالیف می کنممحمد کاظم کاظمی شاعر در گفتگو با خبرنگار حوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛در خصوص آثار در دست نگارشش گفت: دو کتاب در دست تالیف دارم که امیدوارم یکی از آنها تا آخر امسال به نتیجه برسد.

وی با بیان اینکه یکی از کتاب ها «گزیده ای از رباعیات بیدل دهلوی» است، گفت:شعرهای این گزیده را مانند گزیده غزلهایش که چند سال پیش منتشر کردم انتخاب می کنم.

این شاعر با تاکید بر اینکه کار انتخاب رباعیات بیدل دهلوی را تا نیمه انجام دادم، بیان کرد:کار انتخاب رباعی ها  به زودی به پایان می رسد.گزیده های رباعیات بیدل دهلوی را به سفارش انتشارات «سپیده باوران» آماده می کنم که در مشهد منتشر خواهد شد.

کاظمی با اشاره به کتاب «هشت نقد» که در دست تالیف دارد،بیان کرد: کتاب هشت نقد را به سفارش انتشارات شهرستان ادب تالیف می کنم.انتشارات شهرستان ادب چند سال پیش نگارش این کتاب را به من سفارش داده بود در این سال ها به دلیل مشغله هایی که داشتم کار تالیف کتاب طول کشید اما امسال دوباره کار تالیف کتاب را آغاز کردم.نمی توانم با اطمینان بگویم کار تالیف کتاب چه زمانی تمام می شود اما در اولویت کاری من قرار دارد.

انتهای پیام/
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «گزیده ای از رباعیات بیدل دهلوی را تالیف می کنم»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده