ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س


مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
اجرای تمرینات تاکتیکی لشکر ۱۷ امام علی بن ابی طالب (ع) در منطقه قلعه عبدالله قم+ تصاویر

تمرینات تاکتیکی گردان‌های رزم و پشتیبانی رزم لشکر عملیاتی ۱۷ امام علی بن ابی طالب (ع) به مدت ۳ روز در منطقه قلعه عبدالله استان قم برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از قم، تمرینات تاکتیکی لشکر عملیاتی ۱۷ امام علی بن ابی طالب (ع) با شرکت گردان‌های پشتیبانی رزم توپخانه، ادوات، پدافند هوایی، تخریب، جنگ نوین و بهداری و گردان‌های رزم پیاده و تکاور انجام شد.

اجرای تمرینات تاکتیکی لشکر ۱۷ امام علی بن ابی طالب (ع) در منطقه قلعه عبدالله قم+ تصاویر


اسدالله گنجعلی فرمانده لشکر عملیاتی ۱۷ سپاه قم با تشریح هدف اجرای این تمرینات گفت: تمرینات یاد شده در راستای حفظ آمادگی رزمی و ارتقای مهارت رزم رزمندگان بسیجی و پاسداران لشکر و بر مبنای شرایط رزم دشمن و با استفاده از دکترین رزم جهادی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طراحی و به مورد اجرا گذاشته شد.

اجرای تمرینات تاکتیکی لشکر ۱۷ امام علی بن ابی طالب (ع) در منطقه قلعه عبدالله قم+ تصاویر


گنجعلی افزود: کمین، ضد کمین، ضد هلی برن، تصرف ارتفاع و رزم شبانه از جمله تمریناتی بود که با حضور رزمندگان و بسیجیان لشکر در منطقه عمومی قلعه عبدالله قم با موفقیت برگزار شد.

اجرای تمرینات تاکتیکی لشکر ۱۷ امام علی بن ابی طالب (ع) در منطقه قلعه عبدالله قم+ تصاویراجرای تمرینات تاکتیکی لشکر ۱۷ امام علی بن ابی طالب (ع) در منطقه قلعه عبدالله قم+ تصاویراجرای تمرینات تاکتیکی لشکر ۱۷ امام علی بن ابی طالب (ع) در منطقه قلعه عبدالله قم+ تصاویرپیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «اجرای تمرینات تاکتیکی لشکر ۱۷ امام علی بن ابی طالب (ع) در منطقه قلعه عبدالله قم+ تصاویر»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..