ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س


مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
دانش‌آموزان کارآفرین ۵۰ میلیون وام می‌گیرند

این مصوبه یکی از اقدامات در راستای حمایت از فارغ‌التحصیلان هنرستان‌هاست. قبلاً در اساسنامه صندوق، بخش تسهیلات دانش‌آموزی وجود نداشت، اما اکنون با اضافه‌شدن این بند به اساسنامه و تمهید مقررات لازم، شرایطی به‌وجود آمده که منجر به حمایت از کسب‌و‌کار دانش‌آموزی شده است. صراط:

مدیرکل دفتر آموزش‌های کاردانش وزارت آموزش‌و‌پرورش از ارائه وام ۵۰ میلیونی به دانش‌آموزی از سوی صندوق کارآفرینی امید خبر داد.
به گزارش جوان مصطفی آذرکیش، درباره روند ارائه وام کارآفرینی به دانش‌آموزان و فارغ‌التحصیلان هنرستان‌ها اظهار کرد: برای اولین‌بار بخش دانش‌آموزی به اساسنامه صندوق کارآفرینی امید که در فروردین سال جاری در هیئت وزیران به تصویب رسید، اضافه شد.
وی افزود: این مصوبه یکی از اقدامات در راستای حمایت از فارغ‌التحصیلان هنرستان‌هاست. قبلاً در اساسنامه صندوق، بخش تسهیلات دانش‌آموزی وجود نداشت، اما اکنون با اضافه‌شدن این بند به اساسنامه و تمهید مقررات لازم، شرایطی به‌وجود آمده که منجر به حمایت از کسب‌و‌کار دانش‌آموزی شده است.
مدیرکل دفتر آموزش‌های کاردانش آموزش‌و‌پرورش با بیان اینکه اکنون هر کدام از دانش‌آموزان طرح کارآفرینی داشته باشند، صندوق کارآفرینی امید تا بیش از ۵۰ میلیون تومان تسهیلات در اختیار آن‌ها می‌گذارد، گفت: در مجموع هر کسی طرح و ایده‌ای داشته باشد که منجر به تولید مؤثر شود تا ۵۰ میلیون و حتی در مواردی گزارش شده، امکان ارائه وام تا ۱۰۰ میلیون تومان هم برای آن‌ها وجود دارد. آذرکیش افزود: علاوه بر این صندوق امید به برگزیدگان مسابقات کشوری و جشنواره‌ها نیز تسهیلاتی می‌دهد که برای نفرات اول تا سوم به ترتیب ۱۰، هشت و شش میلیون تومان است.
وی از توسعه مرکز رشد کارآفرینی در خراسان رضوی خبر داد و گفت: فعالیت دفاتر همکاری‌های کاردانش در دو استان پایلوت شده بود که با اعلام آمادگی وزارت صنعت و شرکت شهرک‌های صنعتی در آینده در تمام استان‌ها، دفتر همکاری‌های کاردانش خواهیم داشت. مدیرکل دفتر آموزش‌های کاردانش وزارت آموزش و پرورش تأکید کرد: اتفاقات خوبی در جریان است که کمک می‌کند، عرضه و تقاضا در آموزش متعادل شده کیفیت آموزش رشد و ضریب اشتغال افزایش یابد.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «دانش‌آموزان کارآفرین ۵۰ میلیون وام می‌گیرند»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

منبع این مطلب : صراط

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..