ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س


مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
اگر در دنیا روی‌ما بسته شود، در رحمت خدا روی‌ما باز است +فیلم

اگر درب دنیا روی‌ما بسته شود، درب رحمت خدا روی‌ما باز است/جوانان دهه هفتادی ما در راه اسلام جان می‌دهد، این یعنی ما درجنگ فرهنگی پیروز شده‌ایمبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ امام خمینی (ره) در خصوص اعمال تحریم‌ها در ابتدای انقلاب گفتند: "ما از تحدید نظامی آمریکا و حصر اقتصادی آن هیچ باکی نداریم و گمان نکنید که دخالت نظامی بکند. از حصر اقتصادی هم، شما ملت، خوفی نداشته باشید که اگر درب های دنیا بر روی ما بسته شود، درب های رحمت خدا بر روی ما باز است."

همچنین مقام معظم رهبری درباره پیروزی در جنگ فرهنگی گفتند: "دردهه هفتاد یک حرکت وسیع فرهنگی علیه جوانان کشورما شروع شد. حالا شما نگاه کنید، متولدین دهه هفتاد ما، امروز به عنوان مدافع حرم، دارند جان می‌دهند، سر می‌دهند و نیرو می‌دهند؛ پس ما درجنگ فرهنگی پیروز شده‌ایم و دشمن دراین جنگ شکست خورده است. حالا دشمن با شکستی که در جبهه فرهنگی، امنیتی ، سیاسی و نظامی خورده است، حالا متمرکز شده به جبهه اقتصادی.

این را همه توجه کنند؛ یکی از ترفندهای دشمن این بوده است، چه در دولت قبلی وچه در دولت فعلی آمریکا، هی تحدید کنند به جنگ، جنگ درایران حتمی بود اگر برجام نبود، این یک دروغ‌محض است. چرا آنها دائما می گویند جنگ جنگ ، جنگ واقعی چیز دیگری است، جنگ واقعی اقتصادی است، جنگ واقعی تحریم است، جنگ واقعی گرفتن عرصه های کار وفعالیت و فناوری درداخل کشور است. این یک جنگ واقعی است.

اتاق جنگ امریکا علیه ما عبارت است از وزارت خزانه داری، یا همان وزارت اقتصاد و داری، آن جا اتاق جنگ با ماست. راه مقابله با جنگ اقتصادی چیست؟ این است که ما در داخل به وضع اقتصاد خودمان بپردازیم. "

انتهای پیام/
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «اگر در دنیا روی‌ما بسته شود، در رحمت خدا روی‌ما باز است +فیلم»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

منبع این مطلب : باشگاه خبرنگاران

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..