ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96




مادری که 30 سال است به اتو دست نزده است

آیا کسی داستان این مادر شهید را درک می کند ، لحظاتی که در این سالها گذرانده است، ثانیه به ثانیه به فرزندش فکر می کرده که چطور زیر شکنجه های منافقین...

به گزارش بولتن نیوز ، داستان جنایات منافقین خلق ایران  هرگز کهنه نمی شود این گروه تروریستی در واقع همان داعش  است آنهم 39 سال پیش ، عاملی که باعث آنهمه جنایت در سالهای اخیر بدست تروریستهای تکفیری در کشورهای همسایه   می شد ، روزگاری ما در ایران به تلخی تجربه کردیم و از دل آنهمه جنایت ملتی مقاوم و شجاع و مبارز سربرآورد .

و این تصویر یک ورق از 17 هزار ورق از جنایات منافقین است که روزگاری کشور ما را به وجود خود آلوده کرده بودند و امروز منفورترین انسانها در ذهن و اندیشه ملت ایران هستند. 

 مادری که 30 سال است به اتو دست نزده است

آیا کسی داستان این مادر شهید را درک می کند ، لحظاتی که در این سالها گذرانده است، ثانیه به ثانیه به فرزندش فکر می کرده که چطور زیر شکنجه های منافقین با اتو، از درد فریاد می کشیده و اینگونه است که این مادر سالهای طولانی است که دیگر دست به آن  نزده و  از اتو بیزار شده است نمی دانم می شود درک کرد ؟




پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «مادری که 30 سال است به اتو دست نزده است»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..