ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
امضای تفاهم نامه همکاری مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای گلستان و مدیر کل بنیاد مسکن گلستان

در راستای دستورالعمل ابلاغی از سوی وزیر کشور در سال ۹۵ مبنی برجابه جایی سکونت گاه‌های در معرض خطر از جمله روستا‌های واقع در مخازن سدها، تفاهم نامه همکاری فی مابین مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای گلستان و مدیر کل بنیاد مسکن استان به امضا رسید.

به گزارش شمایوز:مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای گلستان با بیان این که باید در تقویت کار گروهی هنر بیشتری داشته باشیم، افزود: باید در این راستا و انجام کار‌های گروهی تلاش بیشتری انجام دهیم. مهندس علی نظری در ادامه با بیان این که تلاش دو جانبه ما در راستای جابه‌جایی روستا‌های کاسه سد در دست احداث می‌تواند مشکلات روستائیان آن حوزه را مرتفع کند، افزود: با تلاش همه جانبه می‌بایست کار خوب و کیفی به آن‌ها تحویل دهیم. مهندس نظری تصریح کرد: بحث همکاری دو جانبه آب منطقه‌ای و بنیاد مسکن را پذیرفتیم، چون بنیاد مسکن سابقه زیادی در اجرای طرح‌های هادی و دیگر طرح‌های مسکن دارد. بر همین اساس پذیرفتیم این مهم به دست بنیاد مسکن انجام شود و ما نیز به دنبال سدسازی هستیم. وی بیان کرد: در کوران کار شاید وقفه پیش آید ولی با مدیریت خوب همه شما عزیزان از عهده این مهم به اتفاق هم برآییم، چراکه این تشریک مساعی دو جانبه است وهر جا مشکلی بود، با تعامل باید حل شود.

منبع:سازمان بنیاد مسکن
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «امضای تفاهم نامه همکاری مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای گلستان و مدیر کل بنیاد مسکن گلستان»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده