ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
کشمکش‌های خواننده سرشناس با تلویزیون بالا گرفت

فریدون آسرایی با رد ادعای دبیر جشنواره سین سیما، گفت: جایزه نقدی را نمی‌دهید چرا دیگر دروغ می‌گویید؟ عکس‌های من در جشنواره حضورم را تایید می‌کند.

به گزارش شمانیوز: دو روز پیش گلایه‌ای از سوی فریدون آسرایی مبنی بر عدم دریافت جایزه نقدی جشنواره سین سیما مطرح شد.با رسانه‌ای شدن این ماجرا، ناصر کریمان دبیر جشنواره «سین سیما» در پاسخ به اعتراض آسرایی گفت که از ابتدا قرار بود این جایزه تنها به نفراتی اهدا شود که در مراسم پایانی حضور داشته‌اند و با توجه به شرکت نکردن برترین خواننده تیتراژ (فریدون آسرایی) این جایزه به ایشان تعلق نگرفت.
کریمیان دلیل غیبت آسرایی را در مراسم یاد شده کنسرت وی و بالاتر بودن درآمد حاصل از آن نسبت به جایزه جشنواره عنوان کرد.
اما بار دیگر فریدون آسرایی با ارسال عکس‌های حضورش در اختتامیه جشنواره مذکور ادعای کریمان را رد کرد و گفت: در شب مورد نظر به مدت دو ساعت در سالن همایش‌ها حاضر بوده و شاهد اهدای جوایز برگزیدگان بودم. اما در کمال تعجب نامی از من برای دریافت جایزه بهترین تیتراژ برده نشد! پس از پایان مراسم خانم ناظران که هماهنگی حضور من در مراسم را انجام داده بود در حضور تهیه کننده برنامه «وقتشه» تندیس و لوح جشنواره را به من داده و گفت تا دو روز دیگر جایزه نقدی به دستم می‌رسد اما دیگر هیچ خبری نشد.
این خواننده پاپ ادامه داد: کنسرتی که آقای کریمان ادعاکرده‌اند وجود نداشته و تنها برنامه‌ای متعلق به یک ارگان برنامه ریزی شده بوده است که اتفاقاً مبلغ آن بیشتر از جایزه جشن هم نبوده است.
وی تاکید کرد: اینکه یکبار به دروغ مدعی می‌شوند فریدون جایزه را نخواسته و بار دیگر عنوان می‌کنند به خاطر کنسرتش در مراسم غیبت داشته در شان مجموعه عریض و طویل تلویزیون نیست.
آسرایی افزود: برنامه من تداخلی با مراسم صداوسیما نداشت و من در زمان مقرر در سالن حاضر بودم و حتی شام را نیز در کنار آقایان محمدعلی بهمنی، ‌ابوالفضل صفری تهیه کننده برنامه «وقتشه» و دیگران صرف کردم.
آسرایی همچنین خطاب به کریمان دبیر جشنواره سین سیما گفت: یا من که آنجا حاضر بودم و همه بودنم را دیده اند دروغ می گویم یا شما که به رای و انتخاب مردم بی اعتنایی می‌کنید. شاید شما بتوانید با این دروغ پردازی‌ها ارزش مادی این جایزه را پایمال کنید اما هرگز نمی‌توانید من را در برابر رفتار نابخردانه‌تان وادار به سکوت کنید.
وی تاکید کرد: من به احترام مردمی که رای دادند و دو تیتراژ مرا در‌جایگاه اول و سوم قرار دادند تا آخر پیگیر این موضوع بوده و اذهان عمومی را نسبت به سوء مدیریت شما روشن خواهم ساخت.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «کشمکش‌های خواننده سرشناس با تلویزیون بالا گرفت»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..