پکیج تبلیغاتی

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س


مطالب مهم

»اخبار سپاه و داعش و سوریه » حمله مجلس » سریال عاشقانه » سریال شهرزاد » سهام عدالت » فال وطالع بینی امروز » عکس های لورفته ...

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
ورود آقازاده‌ها به تبلیغات محیطی؛ فوتبال در محاصره ژن های خوب!

درحالی که کمتر از چهار روز دیگر به آغاز هجدهمین دوره رقابت های لیگ برتر باقی مانده، سازمان لیگ هنوز نتوانسته مجری تبلیغات محیطی را نهایی کند و درحال مذاکره با آقازاده‌هاست!

تبلیغات محیطی فوتبال در اختیار آقازاده ها

سالهاست سازمان لیگ برای انتخاب مجری و کارگزار تبلیغات محیطی فوتبال با مشکل مواجه است و هر قراردادی منعقد کرده مشکلات خاص خودش را داشته و نه تنها حق باشگاه به آنها داده نشده بلکه بخش عمده پول هم به فوتبال نرسیده است.

فصل هجدهم لیگ برتر درحالی از روز چهارم مرداد آغاز می‌شود که سازمان لیگ هنوز بخش عمده‌ای از مبلغ قرارداد فصل گذشته که گفته می شود ۵۰ میلیارد تومان از مبلغ ۶۷ میلیارد کل قرارداد است را دریافت نکرده و مجری تبلیغات محیطی به تعهداتش عمل نکرده است.

با این حال مسئولان سازمان لیگ حدود یک ماه پیش مذاکره برای انتخاب شرکت مجری تبلیغات محیطی را آغاز و با برگزاری مناقصه شرکت برنده را انتخاب کردند و پیش قراردادها هم با این شرکت امضا شد. البته قرارداد نهایی از سوی سازمان لیگ امضا نشد.

در این مورد گفته شد که مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال بنابر ملاحظاتی نخواسته سازمان لیگ با این شرکت قرارداد ببندد. با این تفاسیر مسئولان سازمان لیگ درحالی که یک بار مناقصه تبلیغات محیطی را برگزار کردند و برنده هم مشخص شد، اما با این دلیل که شرکت فوق بدهکار است حاضر نشدند قرارداد نهایی را امضا کنند.

این در حالی است که برخی شرکت ها که با آقازاده ها اداره می شوند مذاکراتی را با سازمان لیگ داشته اند و به واسطه ارتباطات و رابطه هایی که وجود دارد قصد گرفتن تبلیغات محیطی فوتبال را دارند. پول فوتبال زیر زبان این افراد مزه کرده و رفته رفته می خواهند کل فوتبال را در اختیار داشته باشند.

یکی از این آقازاده ها سالهاست که از کنار فوتبال و سامانه های پیامکی کسب درآمد می کند و توانسته یک آقازاده دیگر را مسئول شرکت دیگرش کند و حالا آقازاده دوم هم وارد مذاکره با مسئولان فوتبال شده تا بتواند راه دوستش را ادامه دهد!

سازمان لیگ که در فاصله چهار روز تا مانده به شروع لیگ هجدهم هنوز نتوانسته تکلیف مجری تبلیغات محیطی فوتبال را مشخص کند، مذاکراتی را با چند شرکت دنبال کرده و قرار است بزودی همکار خود در تبلیغات محیطی را معرفی کند.

در همین راستا دو آقازاده که از ژن های خوب هستند، مذاکراتی را با مسئولان سازمان لیگ انجام دادند. حمایت یک نماینده مجلس و یک مدیرعامل از این آقازاده در ورودشان به فوتبال بی تاثیر نیست و سازمان لیگ هم بی میل نیست با این افراد قرارداد امضا کند.

بزودی مشخص خواهد شد که برنامه سازمان لیگ برای تبلیغات محیطی لیگ هجدهم چیست؟ اما با توجه به سوابق قبلی خیلی نباید امیدوار بود که باشگاه ها از این درآمد عایدی چشمگیری داشته باشند. شاید نفرات دیگری به جای باشگاه ها از این قراردادها نفع ببرند! ‎

گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: mehrnews.com
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «ورود آقازاده‌ها به تبلیغات محیطی؛ فوتبال در محاصره ژن های خوب!»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..