پکیج تبلیغاتی

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س


مطالب مهم

»اخبار سپاه و داعش و سوریه » حمله مجلس » سریال عاشقانه » سریال شهرزاد » سهام عدالت » فال وطالع بینی امروز » عکس های لورفته ...

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
سر شاخِ یزدانی و خادم در تمرینات تیم ملی

ایسنا: دور جدید تمرینات تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان ایران در راه آماده سازی برای حضور در بازی های آسیایی اندونزی و رقابت های جهانی مجارستان با حضور ده آزادکار در خانه کشتی تهران آغاز شد. حسن یزدانی، پرویز هادی، رضا اطری، عزت الله اکبری و مصطفی حسین خانی به همراه تعدادی از جوانان آزادکار در این تمرین حضور داشتند.

پیش از آغاز تمرین مثل همیشه تمامی آزادکاران زودتر از زمان مقرر در محل تمرین حاضر شدند و سپس با حضور خادم تمرین آغاز شد. در ابتدای تمرین آزادکاران با میانداری حسن یزدانی بدن های خود را گرم کردند و خادم نیز بصورت جداگانه با انجام نرمش و حرکات کششی بدن خود را گرم کرد. در ادامه آزادکاران تیم ملی به صورت دو به دو به مرور فن پرداختند و خادم بارها با دقت نظر نکات لازم و نحوه درست اجرای فنون مختلف را به کشتی گیران گوشزد کرد.

در قسمتی از تمرین پس از آنکه خادم نحوه صحیح کار کردن مداوم و با قدرت دست ها بر روی سر و گردن حریفان را آموزش داد، آزادکاران به اجرای این فن پرداختند. حسن یزدانی و محراب کریمی مشغول به اجرای این فن شدند اما خادم برای آموزش صحیح به یزدانی و دیگر کشتی گیران با او لحظاتی را سر شاخ شد و به اجرای این فن پرداخت.

خادم تاکید داشت کار کردن مداوم و پرقدرت دست ها و تغییر مداوم دست ها بر روی سر و گردن حریف باعث کلافگی و عصبانیت حریفان شده و راه را برای اجرای فنون مختلف و گرفتن امتیاز باز می‌کند. از بین مربیان تیم ملی تنها علی اصغر بذری در کنار رسول خادم حضور داشت و سایر مربیان با اجازه خادم در این تمرین غایب بودند. سایر آزادکاران تیم ملی که قرار است به تورنمنت وهبی امره ترکیه اعزام شوند نیز بصورت جداگانه تمرینات خود را پیگیری می کنند.

سر شاخِ یزدانی و خادم در تمرینات تیم ملی
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «سر شاخِ یزدانی و خادم در تمرینات تیم ملی»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده